2733
2739

من خودم اول بگم ناظم مدرسه بردمون  دفتر بعد محکم زد تو سرم محکم ها بعد بهم گفت خاک تو سرت، الان فیلم افعی تهرانو دیدم که ناظمشو از ماشین انداخت بیرون یاد اون دوران دهه ۶۰ افتادم واقعا چرا عقده هاشونو سر بچه ها خالی میکردن

یک انسان بیشتر به وسیله چیزهایی که نمی‌گوید انسان است تا به وسیله چیزهایی که میگوید

باور کن این تنها به دهه ۶۰ محدود نمیشه، هنوزم از اینا پیدا میشه، فقط یکم رنگی تر و مدرن تر.😑

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو کتک نزدن ولی آزار اذیت چرا مخصوصا یکیشون خیلی عقده داشت ازم  زنیکه روانی بیمار

اگه الان بیاد پیشت میبخشیش

یک انسان بیشتر به وسیله چیزهایی که نمی‌گوید انسان است تا به وسیله چیزهایی که میگوید
2728
باور کن این تنها به دهه ۶۰ محدود نمیشه، هنوزم از اینا پیدا میشه، فقط یکم رنگی تر و مدرن تر.😑

اره الان کسی جرات داره بچه مردمو بزنه

اگه الان بیاد پیشت میبخشیش

من یه معلم عوضی داشتم همون سال اونو نمی بخشم 

ولی این ناظم رو اگر ببینم بهش حرفمو می زنم مثل همین آقای بیانی 

تو وسط اتوبان ولش نمی کنم ولی...

من یه معلم عوضی داشتم همون سال اونو نمی بخشم  ولی این ناظم رو اگر ببینم بهش حرفمو می زنم مثل ه ...

اره دلم برا پیرمرده سوخت خیلی شکست اون لحظه 

اره دلم برا پیرمرده سوخت خیلی شکست اون لحظه 

نمی دونم چی بگم واقعیت من تو اون سکانس خیلی شوک شدم 

چون یه دفعه ای رفتارش تغییر کرد 

نمی دونم یه تاپیک دیدم می‌گفت افعی تهران خودش من گفتم نه بابا عمرا 

که البته هنوزم اینو بعید می دونم 

یه سری اتفاقا توی ذهن آدم اثرات منفی داره 

من در ظاهر آدم دل‌رحم مهربونیم

اما خیلی وقتا دوست دارم از آدمایی که بهم بدی کردن بدترین انتقام بگیرم

2740