2737
2739

رفته بودم کلاس صوت و لحن بعد زن و مرد قاطی بودن و استاد مرد بود انتهای کلاس استاد ،آقایون رو بیرون کرد و فقط خانما مونده بودن با استاد .بعد از خانما خواست که یکی یکی بخونن. من دلم نمی‌خواست بخونم چون احساس می‌کردم که از لحاظ شرعی درست نیست یک خانم برای آقا با لحن زیبا بخونه (البته توپرانتز بعد که تحقیق کردم نوشته بود که اگر مفسده نداشته باشه و ترس افتادن به گناه نباشه اشکال نداره )بعد استاد به من گفت که بخونم و من بهش گفتم که میشه نخونم چون تسلط کافی به مباحث ندارم .ولی دلیل اصلیم که فکر می‌کردم درست نیست جلوش بخونم رو بهش نگفتم و اون بهم گفت که پس برای چی اومدی توی کلاس و من احساس کردم که یک جوره ترسناکی داره بهم نگاه می‌کنه و بهش گفتم که چون دوست دارم یاد بگیرم دیگه توی حالت دودلی بهش گفتم یعنی میگی بخونم و گفت بخون و من خوندم (البته نه به شکل زیبا)ولی الان احساس می‌کنم که مورد سوء استفاده قرار گرفتم و برخلاف میلم یه کاری رو انجام دادم

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا پیش مربی قرآن خانم نمی ری کلاس؟

بوی هدف خاصی میاد از تاپیک

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
2738

شما با این طرز تفکر تو اون کلاس چیکار داشتی دقیقا خب معلومه که استاد هر رشته ای هم باشه نمونه کار ازت میخوان

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.

اصلا استاد انقد با صدات لذت برده که قید زندگی رو زده و میگن داره خودکشی میکنه ، چ حرفایی میزنید واقعا ، مردای دورتون انقد سست عنصرن با صدا ب تحریک و گناه بیوفتن ک همچین فکری راجع به بقیخ میکنید؟؟؟ از خوندن میترسید بعد از قضاوت کردن نمیترسی؟؟عجب ، ارزوی شفای عتجل 

2706