2737
2739

الان داره میسوزه چند دقیقه صبر کنم سوزشش رفع میشه؟

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر کممر درد داری  سیاه دونه بخر بده عطاری هایی که دستگاه دارن روغنش رو برات بگیرن.  با روغن ماساژ بده تا یک ماه .بعدشم نایلون بکش روش. عااالیه...

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
2728
ویکس از کجا خریدی نیست که دیگه

یچیزی شبیهشه

رزماری

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
اگر کممر درد داری روغن سیاه دونه بخر بده عطاری هایی که دستگاه دارن روغنش رو برات بگیرن. حسابط بد روغ ...

یه دفعه ای اینطور شدم قبلش یه ذره هم احساس درد نداشتم خدا کنه خوب شه

ویکس از کجا خریدی نیست که دیگه

با این برند نیس دیگه ولی برندای مشابه هس

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2740
با این برند نیس دیگه ولی برندای مشابه هس

رزماری من دارم

سوزشش میره منم قبلا زدم خدایی مسکن خوبیه

ایشالا