2733
2739

من تو شهر خودم غریبم💔🖤

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم

همین الان تاپیک زدم

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
سعی کنین ذهنتون رو مشوش نکنین خانم،درسته تنهایی غربت خوب نی ولی خب در عوض به خوبی های زندگی تون با ش ...

متاسفانه شوهرمم نیست کنارم من کل زندگی متاهلی غربت بودم الان یکساله که اومدم کشور دیگه وشوهرمم نیست

2738

منم توی شهر غریبم مادرم اینا مشهدان من خودم یه شهر دیگه خیلی وقتا دلتنگ مادرم میشم وقتی میرم مشهد و میام تا یه هفته گریه میکنم تا کم کم باز عادت کنم گاهی حتی چشمام میبندم توی ذهنم خیال میکنم مشهدم توی خیابونا وخونه مادرم وحرم خیال پردازی میکنم غربت سخته خیلی از همه کست دوری

😭💔 بچه هام تنها چیزهایی هستن که توی زندگیم دارم