2733
2739

ما تازه عقد کردیم 

همسرم خوبه خداروشکر هوامو داره ، همدیگه رو خیلی دوست داریم 

دیروز نزدیک بود بزنم به یکی با ماشین که البته مقصر اون طرف بود و خداروشکر چیزی نشد ،  ماشینش دستم بود، سریع زنگ زدم بهش خودشو رسوند 

اومد کلی دلداریم داد ، کارشو ول کرده بود اومده بود پیشم ، تا شب باهم بیرون بودیم ، پیشم بود تا حالم خوب بشه 

ولی میترسم این رفتاراش فقط برای نامزدی باشه و بعد اینکه ازدواج کردیم رفتارش تغیر کنه 

همش فکرای منفی میاد تو ذهنم 

همش فکر میکنم نکنه یه روز خیانت کنه یا نکنه این رفتاراش فقط برای نامزدی باشه و بعدا تغیر کنه و .... خلییییی از فکرای منفی دیگه 

چیکار کنم دیگه دیوونه شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

اين فكرا رو نكن خدا رو شكر ادم منطقي و حمايتگري هست هر رابطه اي نياز ب مراقبت داره اگه مراقب رابطه نباشي هر اتفاقي توش ممكنه

با اين افكار نميتوني ب خوبي از رابطه تون مراقبت كني

هر اتفاقي تا نيفتاده بهش فكر نكن وقتي افتاد بپذيرش

این فکرات فقط باعث میشه از الانت لذت کافی رو نبری  ... کسی که ذاتش مهربون و وفاداره عوض نمیشه مگر اینکه طرف مقابل کاری کنه از خوبیاش پشیمونش کنه 

بعد ازدواج یسری چیزا عمقی میشن و به ثبات میرسن ممکن فک کنی چیزی  عوض شده ولی نه سبک زندگی بعد عروسی با نامزدی یکمی فرق دارا

تجربه من میگه تو نامزدی خوبن بعد ازدواج خوبتر هم میشن... شوهر من خیلی عالی تر از نامزدیمون شده     فقط اسی اگه میخوای خوب بشناسیش به خانوادش و طرز حرف زدنشون هم خوب توجه کن.. چون خانواده عامل تشکیل دهنده شخصیت فرد هستن

بَرام هیچ حِسی شَبیه طُ نیست...❤
اين فكرا رو نكن خدا رو شكر ادم منطقي و حمايتگري هست هر رابطه اي نياز ب مراقبت داره اگه مراقب رابطه ن ...

اخی  تاریخ عضویتتون 😅 یادمه خیلی بخاطر این تاریخ رند  مجدد با یه سیم کارت دیگه عضو شدن

2740

اوناي ك بعد ازدواج بد هستن ي دفعه بد نميشن از همون اول اشنايي كلي نشونه واسه بد بودنشون هم هست ولي ناديده گرفته ميشه يا دخترا ب خودشون اميد ميدن خوب ميشه يا زيادم مهم نيست و بعدا ك مرور ميكنن ميبينن از اولشم همين بود

تجربه من میگه تو نامزدی خوبن بعد ازدواج خوبتر هم میشن... شوهر من خیلی عالی تر از نامزدیمون شده   ...

خداروشکر کلا آدم با شخصیتیه،  خانوادشم همینطورن 

بارها دیدم با پدر مادرش خوب برخورد میکنه و احترام میزاره

2706