2737
2734
عنوان

کارخوبی میکنم جوابشونمیدم یانع؟

75 بازدید | 6 پست

دیشب یکی واسطه شد ی پسرو به من معرفی کرد اونقدرتعریفشوکرد شیفته شخصیتش شدم امانگفت اهل قلیون ومشروبه من باپسره چت کردم فهمیدم ازاون پسرای خیلی گیروبی اعصابه واهل مشروب وقلیون هست سردشدم وگفتم من کنارنمیام بااینجورچیزا ب واسطه گفتم اونم ناراحت شد ارمن وگف توسخت میگیری توباید ازخدات باشه بت گیربده وغیرتیه گفتم من سنمی بااین اقاندارم گیربده واین ک ب گفته پسره گف عصبی میشم کفراماما رومیکنم ومن فهمیدم دست خودش نیست وامروزصب پیام داد سلام من جواب ندادم ب واسطه گفتم ج نمیدم اونم ریدبمن ک توعقل نداری خرابم کردی وجدا این موضوع فردا خواستگارمیخوادواسم بیاد میخام قبل ازاین ک دیرشه این پسره رو ردکنم نظرشماچیه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کردی، دیگه به واسطه هیچ حرفی نزن و به اون پسره هم بگو جوابت منفیه و دیگه مزاحمت نشه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2728
ن بااونم حرف ندارم حق نداره برای زندگی من تصمیم بگیره

بدم میاد از اینجور معرفی کردنا، بدتر از اون اینکه واسطه برات تعیین تکلیف کنه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
بدم میاد از اینجور معرفی کردنا، بدتر از اون اینکه واسطه برات تعیین تکلیف کنه

خیلی حداقل درست ازش تعریف کنه بازچیزی ن بادروغ من مگه کمبود دارم بخام ایندمو ب گندبکشم واسطه ناراحت نمیشه بدرک گمشه