2733
2739

میخوام پشت کنکور بمونم واسه پرستاری در حالی که یک رشته دیگه هم میتونم برم اما نمیدونم چم شده رفتم کتابا دبیرستانو تهیه کردم..

جوانه میزنم به روی زخم بر تنم فقط به عشق بودنم که من زنم که من زنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامای خیلی بهتر هست 

پرستاری واقعا دردسر داره مخصوصا بعد از کرونا حداقل ده نفر از آشنایان میشناسم قید کار زدن 

خاله مامانم مادربزرگم پرستار بودن 

مامان بزرگم که همون اول کار بیخیال شد 

2728

باز من شنیدم رشته خوبی نیست چند نفر پرستاری آوردن نرفتن همه میگفتن زحمت زیاد و کار بد با حقوق پایین داره 

اهای تویی که داری امضامو میخونی اول یه لبخند بزرگ بزن ازاین ور گوشت تا اون بناگوشت مث این😊چه خوشگلم شدیا😉خداجونم ازت میخوام این بنده خوشگل موشگلِ گوگولیت که امضامو خوند به آرزوهاش برسونی دستشو محکم بگیرو پناهش باش❤️🤍 بجای احترام به عقاید به حقایق احترام بذاریم ✌️ در مملکتی که از هر ۱۰ ازدواج ۵تا به طلاق ختم میشه؛ داشتن رابطه سالم نیازمند مهارته ، کتاب به هم هدیه بدید با 🐻 و 🍫 رابطه درست نمیشه ☺️برای بچه هاتون بزرگتری باشید که توی بچگی و الان بهش نیاز داشتید و نبود 🥺  عاشق ماورام، دوستدار محیط زیست و حیوانات، اهل کتاب و موسیقی، نی نی سایت منو با ذات آدما آشنا کرد. اگه باهات راجب موضوعی ریپ کردم و نتیجه ای جز بحث بیهوده شکل نگرفت، دیگه بحثو ادامه نمیدم... پس اگه ریپ زدی بی جواب موند بدون تو اعلاناتم پیامتو باز نکردم چرا؟ چون حرفی که سیرم نکنه و گرسنه ام کنه به کار من نمیاد قشنگم😘
2740

میشه بپرسم رشته ی که میخواید برید چیه؟

اگه اون به درد میخوره همون رشته رو برو

ولی از کجا معلوم پرستاری میاری اینو با توجه به سختی کنکور میگم‌ اگه نه شکی نیست بخونی صددرصد قبولی ولی خوب نهایی معدل کنکور .....

اگر پرستاری خوندی بعدش مهاجرت کن

الان خیلی راحت با پرستاری مهاجرت می کنن کشورهای خارجی خیلی برای پرستارها ارزش قائل هستن

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود

مجبوری وقتی همه تو خوش گذرونین لانگ بمونی

هزار تا آدم که درد دارن اون درو به تو تحمیل میکنن و مجبوری بگی چشم

تو فضای سمی بیمارستان و‌کلینیکی که همه مریض و ناراحتن این تو ناخداگاهت تاثییر میزاره و تبدیل به یه ادم افسرده و خشن میشی ( یکی از دلایلی ک میگن کا پرستارا بداخلاقیم همینه )

و بابت همه اینا تاااا استخدام بشی ..س تومن میگیری🚶🏻‍♀️

2706