2733
2734

بچها بیاین هرکدوم تجربه مفیدی که براتون بوده رو به اشتراک بزارین مثلا من عرق گیاه پنیرک خوردم به مدت سه روز نتیجش دیدم ینی عالیههه عاااالی برای عفونت زنان عالیه من همش لباس زیرم بوی بدی میداد ولی وقتی گیاه پنیرک خوردم بوش از بین رفت ترشح هم همینطور خلاصه برای من عالی بود حالا من خورم تنبلی تخمدان هم دارم و پریودیم نامرتبه  قطره ویتاگنوس خریدم بخورم انشالله که مفید باشه و پیرود و خلاصه باردار بشم و با شما به اشتراک بزارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی که گفتی حتما میخرم😍 اخه من همش پماد کلوترومایزول و مترانیدازول میخورم تاخوب شم

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731
2740

البته هر داروگیاهی یاشیمیایی به هر کسی سازگار نمیشه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
سلام عزیزم من سه روز دمنوش پنیرک خوردم بعد سه روز کلا دل و روده ریخت بهم  دمنوشش هم میشه ؟

سلام عزیزم من عرقش خوردم ولی برای من اینطوری نبود از شما رو نمیدونم چرا اینطوری شده عرقش حتی مزه خاصی هم نمیده 

2706