2733
2739

من خیلی غم دارم از مستاجری پول داشتیم بخریم اما نتونستیم اون موقع .فک کردیم یه کار دیگه بکنیم که پول ده تا خونه از توش دربیاد.

که نشد.

من موندم و یه دنیا حسرت.خیلی ناراحتم.

بخدا عذابش دست از سرم برنمیداره

خیلی خیلی غمگینم چندبار میخاستم خودکشی کنم بخاطر همین موضوع 

با شوهرم‌سرد شدم.

تورو خدا سرزنش نکنین.دلم پر غمه

زندگی بهم ثابت کردهیچ چیز از هیچ کس بعید نیست🥺💔😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما پول داشتیم بخدا دارم از فکرش دیونه میشم

انقد امشب حالم بده.که هیچی برام مهم نیست.

هرچی میگم انقد استرس چرا.بخودت آسیب نزن.ولی نمتونم آروم باشم

2738

شهرستان باشی باز بهتره قیمتا من چی بگم که تهرانم هر سال باید کم کم ۲۰۰/۳۰۰ تومن رو پول پیش خونه بزارم  امسال با ۶۰۰ تومن پول پیش ماهی ۵/۶ هم خونه پیدا نمیشه 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️

گذشته .کاری از دستت برنمی‌آید همه ما ها اشتباهاتی میکنیم که تا آخر عمرمون ضرر وزیانش باهامونه واثراتش.خودمون ورشکست شدیم بخاطر بی عقلی شوهرم.تموم شده رفته دیگه.سخته اما خودتو نابود میکنی خوشم تقصیر ما ها نیس تورم و....هم اثر داره.دوباره شروع کن بخرین

کاربری دست دونفر
توکلت علی الله 

دیگه هیچی امیدی ندارم.

از فکر اجاره های الکی دارم فقط دق میکنم.

بخدا اصلا هیچی برام رنگ و بو نداره.خیلی حالم بده.قبلنا گل میخریدم برا خودم خرج میکردم میگفتم اینو ببرم خونه خودم فلان کنم الان سه ساله هیچ کاری نکردم.بخدا.دلم‌ی جور بدیه.

ماهم مستاجریم و واقعا سخته ولی چرا تک بعدی هستین کلا میگما مثلا شما چون خونه ندارین از چیزای دبگه لذت نمیبرید یا مثلا یکی بچه نداره دیگه چیزای ریگه رو نمیبینه و مثل شما سرد میشه 

سوره مومنون آیه ۲۹ رو خیلی تکرار کن توکلت به خدا باشه دیگه عزمتم جزم کن

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2706