2733
2739

الانم خواهرم رفته تو اتاقش گوشی بابام مونده اونجا بهش میگه اگه گوشی منو نیاری درو میشکنم خیلی معتاد گوشیشه ابجیم کلاس هشتمه خب گناه داره🥲 منم از بچگی خیلی اذیت میکرد الان باهاش حرف نمیزنم کلا میفهمه ازش متنفرم

ابجیمو اذیت میکرد رفت داخل اتاقش بعدالان داد میزنه خدایا سردرد شدم این چه پدریه چکارکنم ازدستش 

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی  فقط سر خودتو گرم کن  باید بسازی و بسوزی

ازم یه دختری ساخته

که خیلی زود عصبی میشم بعد همینو میکوبه تو سرم

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
2731
ازم یه دختری ساخته که خیلی زود عصبی میشم بعد همینو میکوبه تو سرم

عزیزم عصبی شدن نقطه ضعف بزرگی هست 

نه به خاطر پدرت به خاطر خودت روش کار کن

متاسفانه اطرافیان من بیخیال رو تبدیل کردن به یه آدم شدیدا عصبی 

عامل ۹۰ درصد عصبانیت هام ندونم کاری اونا و دل سوزوندن براشون هست

اما موقعی که عصبی میشی همه تو رو جانی و مقصر میبینن

تلاش خودتو کن 

درس بخون

موفق شو

مستقل شو

بعد ازشون جداشو 

ولی خب هیچ پدری بدی بچشو نمیخواد 

بنده خدا فشار یه خانواده روشه 

گناه دارن باباها دلم براشون میسوزه

روحم گمشده،سرگردونه،بی حوصلست،خستست،عصبیه،ناراحته،بی منطقه،بی هدفه،بفکر خودش نیست،...           خلاصه خیلی بیشعوره/:                               دعا کنید خوب شه(: 
مامانت چیزی نمیگه؟اخلاقشه متاسفانه نمیشه تغییر داد

هیچوقت بهم محبت نکرد از بچگی کتکم زد روحیمو داغون کرد باعث شده خیلی زود عصبانی شم جلوی جمع خوردم میکرد ازش پرسیدم خدایی چه سودی داری توزندگی من؟ گفت من باعث افتخارتم همینکه بگی دختر فلانیم لطفا تحصیلاتشو نپرسید مامانم نینی سایت داره نمیخوام بفهمه کاش یه تحصیلات مسخره داشت ولی اینجوری باهام رفتار نکرده بود کاری به سرم داد که با قربون صدقه های پسرا خرشدم فکرکردم عاشقمن و ضربشو خوردم تروخدا نگید که تقصیره خودته نباید دوست میشدی که هیچکس نمیدونه از چه فحشای بسیااار زشتی که برای کسایی که اینجا نمیتونم بگم استفاده میکرد من یه دختر نوجوون خوشکل پاک بودم که به کسی نگاهم نمیکردم بخاطر خوشکلیمم مدام از پسرا پیشنهاد میگرفتم و یه گول خوردم من هیچ ازاری بهش نمیرسونم ولی اون واقعا مشکل داره چکارکنم من خسته شدم از دستش

عزیزم عصبی شدن نقطه ضعف بزرگی هست  نه به خاطر پدرت به خاطر خودت روش کار کن متاسفانه اطرافیان ...

میشه بهم راهکار بدی🥲 بخدا خودمم خیلی اذیت میشم سر عصبی شدن

2740
تلاش خودتو کن  درس بخون موفق شو مستقل شو بعد ازشون جداشو  ولی خب هیچ پدری بدی بچشو نم ...

این مورد بد میخواد عزیزم

اگرم نمیخواست خیلی بد کرد خیلی

حتی باعث افت تحصیلیمم همین شد ولی دیگه میخوام درس بخونم جبران کنم خودمو نجات بدم از دستش برم دانشگاه یه شهر دیگه برنگردم

هیچوقت بهم محبت نکرد از بچگی کتکم زد روحیمو داغون کرد باعث شده خیلی زود عصبانی شم جلوی جمع خوردم میک ...

این رفتارش شاید ریشه از بچگی داشته که اینجوری شده

روحم گمشده،سرگردونه،بی حوصلست،خستست،عصبیه،ناراحته،بی منطقه،بی هدفه،بفکر خودش نیست،...           خلاصه خیلی بیشعوره/:                               دعا کنید خوب شه(: 
هیچوقت بهم محبت نکرد از بچگی کتکم زد روحیمو داغون کرد باعث شده خیلی زود عصبانی شم جلوی جمع خوردم میک ...

بااینکه بابام اینجوری نبوده اما درکت کردم عزیزم💔💔شما توسن حساسی نیاز ب محبت بابا داشتی و داری..بابات راه رو اشتباه رو رفته قبول دارم ..توهم دچار حس کمبود ونیاز ب محبت داشتی ...ولی بیا شخصیتتو ازاین ب بعد جور دیگه بساز باوجود حس نیازت بیا و ازخودت ی شخصیت مقاوم ومستقل بسارگز وبشو ی آدم موفق...اونموقع کسایی میخان باهات بمونن از سرعشق واینکه میخان همیشگی شون باشن ..توهم اونموقع میتونی تصمیم های قشنگتری بگیری با ادم خوبی هم مسیر بشی و بهترین هارو رقم بزنی..باباتو نمیتونی تغییربدی اما میتونی براخودت اینده قشنگی بسازی..قوی باش وتلاش کن 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
بااینکه بابام اینجوری نبوده اما درکت کردم عزیزم💔💔شما توسن حساسی نیاز ب محبت بابا داشتی و داری..باب ...

مرسی از کامنتت عزیزدلم🥹🤍 چقدر خوب بود🥲

این رفتارش شاید ریشه از بچگی داشته که اینجوری شده

یعنی بچگی خودش؟ بهش سخت گذشته مثلا؟

مرسی از کامنتت عزیزدلم🥹🤍 چقدر خوب بود🥲

فدات بشم گل من .موفق ترین بشی..ممکن مسیرت سخت باشه اما میتونی موفق ترین باشی ..الان دیکه راه موفقیت براخانوما بسته نیست فقط اعتمادبنفس وعزت نفس وپشتکار وتلاش میخاد.‌فقط قوی باش دختر قشنگ❤️😍همیشه همه چیز باب دل ادم نیست ادم میتونه اهمیت نده و دنیاشو باب دلش بسازه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
فدات بشم گل من .موفق ترین بشی..ممکن مسیرت سخت باشه اما میتونی موفق ترین باشی ..الان دیکه راه موفقیت ...

فداتشم خوش قلب🥹😍❤️

2706