2737
2734
اگه معتقد باشه قطعا  تاوان پس میده اما اصلا اعتقاد نداشته باشه دیدم هیچی نشده ولی بدون کارما ر ...

اگه انسان بود ک دست نمیکشید بی وجود 

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم حق الناس تو دادگاه آخرین راه واسه تعیین مجرم بودن یا نبودن کسی قسم خوردن شاهد هاست🫠

خب دیگه من منظورم این بود ک احتمالا اگر قسم فقط مربوط ب خود شخص باشه خدا ببخشه ولی مربوط ب کس دیگه رو نه

نمیدونم عزیزم من که قوانین عالم هستی رو وضع نکردم نظرمو گفتم

آره دیدم اینا بی شرفن خدا گوششونو میکشه

یچیزی بیشتر از بیشرفن 

حرومزادن الهی خیر نبینن خدا وجودشو بهشون نشون بده تا الکی دست نکشن روی کلام خدا

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
2738
من یکبار الکی تو دادگاه قسم خوردم ۱۸سالم بود

الان چند سالت . 

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
یچیزی بیشتر از بیشرفن  حرومزادن الهی خیر نبینن خدا وجودشو بهشون نشون بده تا الکی دست نکشن روی ...

من خودم دیدم چه جوری از خود خدا خوردن  بزار با حیله جلو برن ،خدا شاهده تو روی خودم گندی که زده بود و انداخت گردنم ولی من سپاردمش به خدا این بازیگر مکارو

2706