2733
2734

کسی تاحالا سرخ کن رژیمی سیلور کرست استفاده کرده؟ راضی بوده قیمتش از همه برند ها ارزون تره میخواستم بدونم جنسش خوبه؟ فیک نیست؟ البته همه جنس ها و برندای دیگم چینی هستن

سرخ کن فیلیپس تفال

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

عزیزم من گوسونیک گرفتم

ببین کیفیت بدنیه و سبد سرخکنش ضعیفه

مطمعن باش سیلورم همینه جریانش

من برگردم عقب جنس با کیفیتتر میخرم

اگرم فر و توستر و این چیزیا داری باور کن همی کارو برات انجام میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من گوسونیک گرفتم ببین کیفیت بدنیه و سبد سرخکنش ضعیفه مطمعن باش سیلورم همینه جریانش من برگرد ...

عه جدی میگیییی؟ اره توستر دارم والا نمیدونم الان ۲ تومن پول دارم گفتم یه وسیله کاربردی خوب بخرم تو پیشنهد دیگه ای داری؟

2738
اصلا بخدا من که روشنش میکنم یه بویی میده بدم میاد خیلی پشیمونم سولاردام دارم ده ساله همون کارای اینو ...

من تکستر دار سولار ندارم چی خوبه وسبله برقی در حد ۳ تومن بخرم 

عه جدی میگیییی؟ اره توستر دارم والا نمیدونم الان ۲ تومن پول دارم گفتم یه وسیله کاربردی خوب بخرم تو پ ...

خودمم توستر دارم

ببین فقط واسه سیب زمینی اگه ریز خردش کنی..خوبه.بیاری بیارین.تکونش بدی ک خوب سرخ بشه

ولی من جدیدن سیب زمینی درشت میزارم.۴ قاچش میکنم ک باید با ملاقه اینا جابجاش کنم

منی ک توستر داشتم و الان سرخکن خریدم میگم کاش نمیخریدم

من الان توسترم در دسترسم نیست..پیش نیست

شرایطم جوری بشه ک توسترم پیشم باید دیگه سرخکنم ب کارم نمیاد

چون میدونم دیگه کاربرد انچنانی نداره .وقتی ک توستر همون کارو برات اجام میده

فقط باید قلق زمان و دما دستت باشه

2706