2733
2739
عنوان

یه چیزی بگم پشماتون بریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 9943 بازدید | 159 پست
بخدا نزدیک بود خفم کنه، یهو برگشتم دیدم هیچکس نیست!!

توهم زدی برو روانپزشک

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا نزدیک بود خفم کنه، یهو برگشتم دیدم هیچکس نیست!!

هر روز سوره بقرە رو بزار توخونە پخش بشە، امتحان کن حتما

آنکس که بداندوبخواهدکه بداندخودرابه بلندای سعادت برساندآنکس که بداند و بداندکه بدانداسب شرف ازگنبدگردون بجهاندآنکس که بداندونداندکه بداندبا کوزه ی آب است ولی تشنه بماندآنکس که نداندوبداندکه نداندلنگان خرک خویش به مقصدبرساندآنکس که نداندوبخواهدکه بداندجان وتن خودرا،زجهالت برهاندآنکس که نداندونداندکه ندانددرجهل مرکب ابدالدهربماند،آنکس که نداندونخواهدکه بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند

بچه ها پربازدیدی چیه آخه مگه عقده دارم ؟😂 بچه هام نمیذارن بنویسم خب حوصله ندارید برید تاپیکای دیگه فداتون شم چکار کنم❤️

هر پرهیزکار گذشته ای دارد ،و هر گناهکار آینده ای ... پس، قضاوت نکن🤫🚫👩‍🦯
2731
چقدر ترسناک  خوب بنظر خودت چرا این اتفاقا شروع شدن تو زندگیت حتما یا جایی رفتی یا چیزی شده بال ...

آره رفتم پیش یه نفر سرکتاب باز کرد برام بدون اینکه بهش بگم چه اتفاقی افتاده خودش دقیقا با جزئیات فهمید گفت روز یکشنبه آب برنج داغ ریختی روی بچشون، چهار نفرن دنبالتن😑

بهم چندتا دعا داد یکیشم توی اتاقم هست، خیلی عحیب بود از همون روز دقیقا کامل تموم شد این اتفاق

2740
مشکل روانی داری توهمی شدی اگر نداشتی ک مردم و سرکار نمیذاشتی برای جک تعریف کردنت سه روز طول نمی ...

خدا بهت آرامش بده گلم❤️

آره رفتم پیش یه نفر سرکتاب باز کرد برام بدون اینکه بهش بگم چه اتفاقی افتاده خودش دقیقا با جزئیات فهم ...

من نمیدونم این بچه هاشون رو چرا از ظرفشویی جمع نمیکنن خدا وکیلی 

ولی اسی همیشه بسم الله بگو و اب داغ رو بریز

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706