2737
2739
عنوان

یه چیزی بگم پشماتون بریزه

| مشاهده متن کامل بحث + 9943 بازدید | 159 پست

بعد حدودا یک هفته گذشت، شوهرم باور نمیکرد هرچی میگفتم، تا اینکه یه شب که خواب بودیم از صدای جیغ  زنه بیدار شدم، دیگه تاصبح خوابم نبرد ، از شدت ترس داشتم سکته میکردم، نزدیکای صبح بود همینجوری تو اتاق دراز کشیده بودم که دیدم در اتاق نیمه باز بود صدا داد، سمت درنگاه کردم دیدم یه زن پیر، با دستای چروکیده و یه چادر قهوه ای داره میاد تو اتاق

هر پرهیزکار گذشته ای دارد ،و هر گناهکار آینده ای ... پس، قضاوت نکن🤫🚫👩‍🦯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دستاشو سمت من دراز کرده بود میومد تو من یه جیغ زدم شوهرم بیدار شد، اصلا نمیتونستم حرف بزنم، شوهرم هم بهیچ عنوان تو کتش نمیرفت بغلم کرد و گفت بخواب چیزی نیست، فشار روحی و روانیه😑🥲

2731
2740

یا خداااا

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
پشمام نمیریزه چرااااا. چون خودم یه بچه رو تو خونمون میدیدم مدتها. قرآن بخون زیااااد.سوره جن و بقره ه ...

یاخدا

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

فرداش که شوهرم رفته بود سرکار یه نفر آیفون خونه رو زد

رفتم توی آیفون نگاه کردم ببینم کیه دیدم همون زنه که دیشب دیده بودمش دقیقا با همون چادر قهوه ایش. گفتم کیه ؟🥺باصدای لرزون گفت بااااز کننن....

فورا آیفونو انداختم زنگ زدم به شوهرم و داشتم بهش میگفتم جریان رو که دیدم آسانسور اومد بالا 

گریم گرفت گوشیو قطع کردم دویدم سمت در که قفلش کنم از چشمی در نگاه کردم دیدم هیچکس نبود

دیگه شوهرم دید اوضاع خیطه با همکارش درمورد مشکل من حرف زده بود(همکارش دکتر بود) اونم گفته بود فشار عصبیه آرام بخش بخوره درست میشه

خلاصه بهم آلپرازولام داد گفت بخور

من دو روز خوردم دیدم خیلیداغونم گیج و منگ بودم دیگه نخوردم 

گفتم بابا 

احتمالا همون موقع تو تونل ، روح پریده بوده تو ماشینتون و باهاتون آمده بوده! 

هچیییی نگووووو نومووووخام صداتههههه  بشنومممممممم

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

خلاصه داستان اینه که :🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

ایشون تو جاده یه مشمپای سفید میافته رو ماشینشون و فکر میکنن که جن و یا روح هست .

و اون صدا ها هم به احتمال زیاد همسایه بالاییتون پیوند زن و شوهریشون رو محکم میکردن و همگی بگیرین بخابین شب خوش .

من از اونا نیستم که امضا بنویسم .
2706