2737
2739

کاش مادر منم میفهمید اینجوری نمیشد اکه ولمون نمیکرد نمیرفت هیچ وقت تو این شرایط نمیموندم هیچ وقت انقدر اذیت نمیشدم 

هیچ وقت طلاق نگیرین من که مامانمو‌ ندیدم ولی میدونم اون خودشو‌نجات داده و الان حالش خیلی بهتر از منه 

کسی که پدر مادرش نخواستنش مگه مادربزرگ و عمه عمو بهش رحم میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش مادر منم میفهمید اینجوری نمیشد اکه ولمون نمیکرد نمیرفت هیچ وقت تو این شرایط نمیموندم هیچ وقت انق ...

آخی عزبزدلم

نه من اگ این زندگی دارم ادامه میدم فقط بخاطر بچمه

می‌دونم خیلی بی کس میشه 

درکت میکنم 

2742
کاش مادر منم میفهمید اینجوری نمیشد اکه ولمون نمیکرد نمیرفت هیچ وقت تو این شرایط نمیموندم هیچ وقت انق ...

متاسفم آدم هیچوقت نمیتونه بچشو ول کنه من دارم دختر همسرم رو بزرگ میکنم وقتایی که بحث میکنیم می‌ره یه گوشه فقط نگامون می‌کنه چند وقت پیشا منو شوهرم به حدی بحث کردیم که شوهرم گفت برو منم داشتم جمع میکردم که برم ولی همه دلم پیشش بود فقط باگریه نگامون میکرد آخرشم همسرم به غلط کردن افتاد ولی خیلی بچه های طلاق معصومن خیلی اذیت میشن

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...
حال منم اینحوره نمی‌دونم چیکار کنم ک اینطور نشه یا فراموش کنم 

فراموش نمیشه اصلا به خودت رحمت فراموشی نده فقط میتونی فکرت و منحرف کنی من اینکار و میکنم یا لا خودم میگم ول کن بابا بیخیال حالا گذشته رفتع مهم الانه 

درخواست دوستی رد میکنم 

وایی قدر منم مث شمام گذشته ای که نمیتونم فراموش کنم با اینکه الان حال زندگیم خوبه سکر خدا  ولی گاهی با هر اتفاق احساس میکنم اون گذشته باعثشه و برام یاد آور میشه  

خدایا تو را سپاس
2738
چقدر شما خوبی

منم گاهی وقتا دعواش میکنم بابت درسش یا اگه کار اشتباهی کنه ولی همش بعدش عذاب وجدان میگیرم 😔😔

وقتی خدا می‌تونه آنقدر خوب باشه پس مابنده هاشم میتونیم حداقل یکمیشو داشته باشیم 

شاید مشکل اینجا باشد که هنوز ؛خودمان را پیدا نکرده ایم اما ؛سال های زیادی رابه دنبال  " دیگری "گشته ایم !...

خدا براهردومون جبران کنه هم براشوهرم جبران بدیایی که کرده،هم برا منی که موردبدی واقع شدم  میخوام که خدابرامون جبران کنه چون من نمیگذرم وازخداهم میخوام که نگذره اگه نمازروزه بودحق خودشه ولی حسابه بدیهایه یکنفردرحق یکی دیگست اگه دل خودخدا رضامیشه میتونه جواب دلشکستنای بنده شوبده

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706