2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد میتونم با همین لوازم میکاپ بزنم و درآمد داشته باشم؟ اخه میگن همه لوازم باید برند باشه و اینا

وسایلی که خیلی ضروری و مهمه رو فعلا بگیر 

مثله خط چشم و ریمل کرم پودر کانسیلر 

مثلا کانسیلر میبلین 

ریمل ایرادورا نارنجی 

کرم پودر لورال یا استی لادر 

2728

نمیشه متاسفانه من ۱۵ ملیون پارسال خریدم الان نصف وسایلم تموم شده ،کسی به من که تازه کارم اعتماد نمیکنه چند جا صحبت کردم قبول نکردن خیلی ناراحتم که کلی پولم رفت ولی نمیتونم کار کنم

نمیشه متاسفانه من ۱۵ ملیون پارسال خریدم الان نصف وسایلم تموم شده ،کسی به من که تازه کارم اعتماد نمیک ...

ای وای

تازه ۱۵ تومن پارسال با دلار سی تومنی ک خیلی بیشتر میشد وسیله خریدددددد

منم دو دلم نمیدونم اصن چیکار کنم

میکاپ خیلی پر هزینس

2740
ای وای تازه ۱۵ تومن پارسال با دلار سی تومنی ک خیلی بیشتر میشد وسیله خریدددددد منم دو دلم نمیدونم ا ...

واقعا خیلی پر هزینه است من محصولات خوب قیمت اقتصادی گرفتم الان خیلی گرون تر شده 

آناستازیا البته مناسب ترم هست

ببخشید انقدر سوال میکنم

اگه میکاپ کار هستین اصلا پیشنهاد میکنید من شروع کنم به آموزش دیدن؟

من یه شغل دیگه هم دارم بابت علاقه ای که دارم میخوام آموزش ببینم و کار کنم 

۲۴سالمه متاهلم 

با این شرایط میتونم امید داشته باشم که پیشرفت کنم؟؟

اره عزیزم با ده میلیون میشه برندای متوسط و باکیفیت رو خرید بعدا بهترین رو میخرید . مثلا کرم پودر الان میتونین استی لادر و نارس استفاده کنین بعدا که به درآمد عالی رسیدین کرم پودر خفن و عالی تر میخرید. 

کانسیلر تارت 

سایه اناستازیا

رژگونه شیگلم

میکاپ هم خیلی شغل خوبیه الان پردرآمده امیدوارم موفق بشی😍❤️

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2706