2737
2734
عنوان

حوصلم عجیب سررفته

78 بازدید | 9 پست

دیگه هیچ چیز جالبی هم تو این سایت و گوشیم پیدا نمیشه از کتاب خوندن و فیلم دیدنم خسته شدم شما چه میکنید؟

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

خوشبحالت من فردا امتحان دارم هنوز نخوندم

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
موفق باشی عزیزم امتحان چی داری ؟؟

ممنونم

امتحان میان ترم مطالعات😂

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓
2740
آهان چون خودم از درس خوندن حالم بهم میخوره نمیتونم بگم برو درس بخون😂😂

😂😂