2733
2739

الان پنج شش سالی هست هیچ حرفی برا گفتن نداریم،طلاق عاطفی داریم،هیچ توجهی به هیچ نیازی از من نداره،منم واقعا دیگه علاقه ای بش ندارم،چند باز پیش اومده نصفه شبا یهو غیب میشه ،ممکنه با کسی هم در ارتباط باشه،حق طلاق ندارم ،دو تا هم بچه دارم ،چه باید کرد ؟حاضر هم نیست بچه ها ا بم بده میگه همینجوزی زندگی کنیم ،ولی من واقعا کلافه،افسرده و خسته ام ازش،،دلم عشق،بغل ،بوس و با هم خوش گذروندن. می‌خواد ،تباه شد سال‌های جوونی عمرم ،شما بودید چه می‌کردید؟۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل مالی ندارم  خودم شاغلم و مخارج بچه ها برام حله،ولی میگه همینجوری زیر یه سقف همخونه باشیم بچه ها آسیب نبینن!! فکر مهاجرت بودم سالهااا،میگه خودت هر جا میخوای برو ولی بچه ها حق خروج ندارن ،،،ظ

2728

یا تلاش کن بسازی زندگیتو یا نمون جوونی ات و الکی پاش نریز

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
یعنی نمی‌خواد طلاقت بده؟

نه بش چند بار گفتم میگه همین وضعی باشیم زیر یه سقف بچه ها آسیب نبینن ،،نمی‌دونم این بی مهری هارا دیدن خودش آسیب زا نیست ؟؟!میگه اگه دعوا میکردیم بد بود ولی تو سکوت مطلق مشکلی پیش نمیاد 

بچه طلاقم خودم  میسوختم و میساختم بخاطر بچه هام که در اینده به حال و روز من نیوفتن

چه خودخواه، فکر مادرتونم باید بکنین. هرکی برای سرویس دادن تا یه حدی ظرفیت داره... تا کی یه زن بخاطر بچه داشتن بسوزه. تو سوختن ساختن نمیشه عزیزم. انقد بچه طلاقا هم هستن کمبود پدر و مادر حس نمیکنن. حتما که نباید هردورو باهم در آن واحد داشت و جنگ اعصاب تحمل کرد... 

نه بش چند بار گفتم میگه همین وضعی باشیم زیر یه سقف بچه ها آسیب نبینن ،،نمی‌دونم این بی مهری هارا دید ...

به هیچ وجه اینطور نیست بچه ها حس میکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
مشکل مالی ندارم  خودم شاغلم و مخارج بچه ها برام حله،ولی میگه همینجوری زیر یه سقف همخونه باشیم ب ...

بچه هات بزرگ میشن بالاخره ولی خودت یه زن افسرده سرخورده میشی که زندگی نکرده . بدون عشقزندگی مفت نمی ارزه خیلی سخته شوهر داشته باشی تنها باشی تنها بخوابی محبت نبینی به نظرم تو که شاغلی و نیاز مالی نداری یه فکر درست بکن یه بار زندگی میکنی یه فرصت داری فقط

چه خودخواه، فکر مادرتونم باید بکنین. هرکی برای سرویس دادن تا یه حدی ظرفیت داره... تا کی یه زن بخاطر ...

شاید حرف شما درسته ولی حداقل اون مه داشت ازدواج میکرد درست انتخاب میکرد پدرم معتاد که اوتم نیست و نمیاد پیشمون موندیم با مادربزرگ از چی بگم کجاش بگم از تعرض های جسی عموهام؟ از اذیت های مامانجون؟ از حرف و حدیث های عمم؟ از بدبختی و بیپولیم؟

برید مشاوره نه طلاق راهشه نه فقط زیریه سقف بودن

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
خوب بچه هارا چکار کنم ؟با میده دست پدر مادرش که دو تا خل و چلن،،یا میفتن زیر دست نامادری …دلم آتیش م ...

با وکیل صحبت کن اول 

ولی اگه راه داره مشاور برو شاید بازم محبتتون جلب شد 

@zanane_motie_ghodratman تلگرام 

https://eitaa.com/seyedhoseiny_ir این ایتاست چون از نظر هزینه مشکلی نداری تو کلاس زوج درمانی شرکت کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706