2733
2739
عنوان

پسرمو عمل کنم کدوم قسمت بستری میشه؟مثلا کنار مریضای اسهالی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 41 پست
میشه لطفا علایمش رو بگین؟ 

شبا تو خواب میخواد خفه بشه .دماغش کیپ صدای تو دماغی زیر چشم‌ها کبود به زور نفس میکشع تو خواب

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکر بیمارستان کودکان میبری ..که نه ..هر بیماری بخش جدا گانه دارع ..میبرن بهش جراحی مثلا ..یا بهش داخ ...

خب مثلا بچه من نباید مریض بشه نمیشه که کنار ویروسی ها بستری بشه 🥲

جراحی اطفال

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
2728
شبا تو خواب میخواد خفه بشه .دماغش کیپ صدای تو دماغی زیر چشم‌ها کبود به زور نفس میکشع تو خواب

توی روزم بینیش کیپه؟ پسر منم شبا خر و پف میکنه و بینیش کیپ میشه ولی توی روز مشکلی نداره

Belle سابق
توی روزم بینیش کیپه؟ پسر منم شبا خر و پف میکنه و بینیش کیپ میشه ولی توی روز مشکلی نداره

اره پسر من کلا بینیش کیپ بود .شبا تو خواب چند دفعه بیدارش میکنم میترسم خفه بشه.تو رو خدا دعا کن عملش راحت پیش  بره

2738
کاش داشته باشه.چند باره میرم اصلا توجه نکردم

نداشته باشه هم بخش جراحی داره دیگه

بخش جراحی جداست مخصوص افرادی هست که جراحی دارن

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
دختر منم ۸ سالشه دکتر فعلا گفته باید عمل بشه لوزه ی سوم... منم استرس دارم... 

من سه تا لوزه .منم اصلا از استرس چند روزه نخوابیدم خیلی میترسم همش فکرای بد میاد سراغم.

من سه تا لوزه .منم اصلا از استرس چند روزه نخوابیدم خیلی میترسم همش فکرای بد میاد سراغم.

تپیک هاتو خوندم دختر منم تقریبا همش سرما خوردست گرفاگی بینی داره تو خواب بد نفس میکشه و دهنش بازه همش... عیب نداره میگذره درسته سخته اما به راحتی بعدش میارزه

نداشته باشه هم بخش جراحی داره دیگه بخش جراحی جداست مخصوص افرادی هست که جراحی دارن

اره جراحی مردان داره ولی فکر نکنم بزارن خانم اونجا بمونه

تپیک هاتو خوندم دختر منم تقریبا همش سرما خوردست گرفاگی بینی داره تو خواب بد نفس میکشه و دهنش بازه هم ...

اره پسر من خیلی زجر می‌کشه هفته پیش بستری بود دکتر گفت حتما باید عمل بشه وگرنه ممکنه تو خواب خفه بسه

اره جراحی مردان داره ولی فکر نکنم بزارن خانم اونجا بمونه

احتمال زیاد اطفال جداست.آخه یجوریه بخش اطفال نداشته باشه

2706