2737
2734
عنوان

من بابام جانبازه ولی... 🥀💔

222 بازدید | 15 پست

جانباز شیمیایی 25% هسته ریه داغون اعصاب صفر خدایی اصلا خوب نیست ولی کلاااا 5 میلیون بهش حقوق میدن و مجبوره کار کنه کم نیستن کسایی ک نصف پدر من آسیب ندیدن رفتن با پارتی خودشونو جانباز بازنشسته کردن و خیلی مزایا رسید بهشون بعد میگن باید بری کمیسیون تا تایید بشی و بازنشسته بشی بابام چند بار رفته ردش کردن چرا؟ چون پارتی میخواد و ما کسیو نداریم فقط خداااا میدونه که ب چ سختی میگذرونیم یعنی تو جانبازی هم پارتی نداشته باشی مثل پدر من بدبختی لطفا توهین نکنین ولی مرگ بر مسئولین ب قرآن هیچ وقت نمیبخشمشون 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا لعنتشون کنه 

شرمنده امثال پدر شما هستیم که با جونشون بازی کردن 

الان اقایون صاف صاف دارن راه میرن و ظلم میکنن به مردم..

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
2728

ان شاءالله خدا براتون بسازه

خیلی مواظب پدرت باش ایشون از قهرمان هایی هستن که از خودشون و این دنیا گذشتن برای کشور و آخرتشون ان شاءالله خدا حفظشون کنه

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫
خدا لعنتشون کنه  شرمنده امثال پدر شما هستیم که با جونشون بازی کردن  الان اقایون صاف صاف ...

دشمنتون شرمنده آخه بی عدالتی تا کی تا کجا؟ 

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 

خیلی سخته عزیزم

خدا کمکت کنه

یه شرح وضعیت از خودت و خانوادت بنویس و پست کن دفتر ریاست جمهوری یکم آب و تاب بهش بده بلکم فرجی بشه

همسایمون همچین مشکلی داشت و یه شرح وضعیت فرستاد براش حقوقش اضافه کردن

2740

الهی عزیزم 

خدا الهی لعنت کنه اونایی رو که پارتی بازی میکنن 

ما یه همسایه داریم اعصاب و روانه اونم ۲۵درصد ، خودشون میگن ، ماهی ۲۰تومن به خودش میدن 

۷تومن به خانومش برای حق نگهداری 

الهی عزیزم  خدا الهی لعنت کنه اونایی رو که پارتی بازی میکنن  ما یه همسایه داریم اعصاب و ...

بابای منم شیمیاییه ما 27 میلیون نمیخواییم حداقل 10 تومن میدادن زندگی عادی داشتیم بسمون بود💔

دشمنتون شرمنده آخه بی عدالتی تا کی تا کجا؟ 

بهت حق میدم من برادر نانتیم شهید شده تو سن ۱۷ سالگی 

بخدا اینایی که میگن خانواده شهدا در رفاه هستن و اینا اصلا همش الکیه 

من پدرم لگنش شکست تو سن ۸۰ سالگی بعد عمل دکتر گفت باید روی تشک مواج و تخت خوب بخوابه ما دستمون خالی باورت میشه همینو به بنیاد رو زدیم دریغ از کمک گفت ما بودجه نداریم🫤

بعد که بابام فوت شد حتی یه شاخه گل هم نخریدن بیان خیر سرشون 

ولی همه فامیل فکر میکردن همه هزینه های مراسم رو بنیاد شهید داده😒😒

کامل درکت میکنم 

امیدوارم سایه ی پدر عزیزت همیشه بالاسرتون باشه 

برات بهترینا رو میخوام عزیزم 

نگران نباش بالاخره یه روزم تو کوچه ی ما عروسی میشه..

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
خیلی سخته عزیزم خدا کمکت کنه یه شرح وضعیت از خودت و خانوادت بنویس و پست کن دفتر ریاست جمهوری یکم آ ...

بلد نیستم پست کنم که 💔

بهت حق میدم من برادر نانتیم شهید شده تو سن ۱۷ سالگی  بخدا اینایی که میگن خانواده شهدا در رفاه ...

خدا رحمتشون کنه 🥀

2706