2737
2734
عنوان

رفیقای بیشورم نامردی کردن

120 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها خوبید بچه ها من دوتا دوست صمیمی داشتم خیلی باهاشون صمیمی بودم ولی از وقتی ازدواج کردم رفتارشون عوض شد گاهی دلم می‌گرفت پیششون درد دل میکردم میگفت میشه پیش ما از خانواده شوهرت نگی منم دیدم دوست ندارن دیگ پیششون نمی‌رفتم موند تولد امام زمان یه جا ملودی بود اونام بودن بعد رفتن من نشستن کلی پشت من حرف زدن بعد دیدم یکیشون بهم زنگ زد گفت اره فلانی داشت پشتت اینو میگفت اون طرفم دختر دوست مادر من بود من ب مادر دختر پیام دادم قسم می‌خورد میگفت دختر من میکه نگفتم بعد رفیقم زنگ زد گفت تو جرا رفتی گفتی اینا اون طرف فامیل ما بود من گفتم بدونی چی میگن پشتت از اون روز منو میبینن قیافه میگیرن توی عقدم اومدن نفری ۳۰۰ تومن کادو دادن شام میوه شیرینی ام خوردن رفتن بنظرتون کادوشونو بفرستم دم خونه شون ؟؟؟ یا نه نمیخوام پشتم بکن اره بهش کادو دادیم من چع رفتاری نشون بدم بهشون بنظر شما؟؟

هیچی حذفشون کن

نه اینکه شوهر کردن کار بولد و خفنی باشه

ولی یه سری آدما تا یکی یه تغیییری تو زندگیش میکنه(تغییر مثبت)فوری رنگ عوض میکنن و میرن تو قیافه

الانم تو فازن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728