2733
2734

فکر می‌کنید هر درست چقدر زدین؟

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
زیست وشیمی هرکدوم ۴۰درصد وریاضی وفیزیک هرکدوم ۴۵درصد خوبه واسه پزشکی روزانه    ؟

چرا انقدر سیس غمگین میگیرید این درصدا خیلی خوبه 

تو اینترنت سرچ کنید تخمین رتبه با معدل سال ۱۴۰۳

بزنید با این درصدا و نهایی بالا ۱۸ حتی رتبه ۳ رقمی میشه آورد 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه اکثر دوستاش فیزیکو ۶۰درصد زدن

خب دوستاشم قبول میشن چه ربطی داره 

چون توی گروهای تلگرام مشاوران گفتن درصد مطلوب ۶۰هست میگه ۴۰ پزشکی روزانه نمیاره

ببینید درصد کنکور مهم‌هست ولی الان که دیگ تاثیر معدل ۵۰ شده درصد تعیین کننده نیست

من کلا همرو دور وره ۲۰ زدم زیست رو ۵۰ زدم امیدوارم خیلی😐😐چون معدل الان مهمه 

تازهههع کنکور تیرم هست

2740
موفق باشی....دخترمم هم امید به کنکور تیر داره ولی میترسم کنکور تیرو سخت بگیرن

هرچی صلاحه به دلتون بد راه ندید

شما زیستو کامل دوره کرده بودید؟رسیدید هم پایه وهم دوازدهمو دوره کنید؟

من پایه رو دوره کرده بودم 

ولی دوازدهم رو نه وقت نکردم دوره کنم