2737
2734

از خوبی های سر کار رفتن بگید خوب بود رفتید من خودم خیلی بیکارم واقعا دوست دارم برم سر کار ولی گیرم نمیاد 

یه کار گیرم اومد حقوق کم یه ملیون نرفتم ابشار عاطفه ها بود . حالا شما بگید کار چه طوره بیکاری که خیلی بده .

💖💖💖💖    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روحیه ام اصلا 

ولی خوبیش برای من این بود که اجتماعی و زرنگ شدم 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2728

وای کارمو ول کردم روحیه م خوب شد 

چی بود چند سال هرروز صبح

سرما و گرما و پریود و هم کلامی با هر .....

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

یه جا رفتم کارآموز بودم اوایل خیلی سختم بود کارا رو بلد نبودم بعدا روحیه گرفته بودم بعد یکی دوبار افتادم تو کار دیدم بستگی به کارت داره ولی پول خودتو دربیاری مطمئن باش خیلی زن شادتری هستی

آیدا هستم  

آره بهتر شد،موثر بود

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹
2738

آره خیلی حالم خوب شد اصلا از خانه دار بودن خوشم نمیاد و اصلا نمیتونستم به خانه دار بودن راضی بشم 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
وای کارمو ول کردم روحیه م خوب شد  چی بود چند سال هرروز صبح سرما و گرما و پریود و هم کلامی با ...

من توام یا تومنی؟ 😂تازه بعداز اون فهمیدم زندگی یعنی چی البته الانم خیلی بیکار نیستم ولی تایمش دست خودمه

به خدااصلا اشتغال به هر قیمتی رو دوست ندارم .نمیدونم چجوری بعضی خانما اینقدر اصرار دارن که شاغل باشن .بعضی مشاغل که واسه خانم دردسر محضه .دوستامو دارم میبینم طفلیا نابودن.بار سنگینی روی دوششونه همیشه بهشون خداقوت میگم

من توام یا تومنی؟ 😂تازه بعداز اون فهمیدم زندگی یعنی چی البته الانم خیلی بیکار نیستم ولی تایمش دست خ ...

افرین منم الان یکارایی میکنم ولی واقعا قبلاً ستم بود

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من تو خونه کار میکنم و از وقتی کارم رو شروع کردم زندگیم برام بهتر شد و عزت نفسم هم بیشتر کرد. 

اون زندگی خونه داری حس خوبی نمیداد انگار داشتم عمرم رو هدر میدادم و توش پیشرفت و آینده ای نبود.(نظر شخصی)

هنوز هم زندگی سخته که خیلیش به خاطر همون سال های بی هدفیه که خانه دار بودم و مثلاً پولی که می تونستم دربیارم رو درنیاوردم و پیشرفتم رو به تاخیر انداختم. 

اما با حقوق ناچیز کار ارزش نداره چون تو این کشور مخصوصا به زن ها پول کمتری میدن حتی وقتی مثل مرد ها زحمت میکشن. 

2706