2737
2734
عنوان

آشتی با شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1739 بازدید | 53 پست
خوش‌به‌حالتون، انشالله همیشه خوشبخت باشید شوهر من با نگاه خالی میره واسه راند جدید دعوا😂

🤣🤣🤣🤣ما هم آشتی نمیکنیم

من موقعی که تازه ازدواج کرده بودیم همه مدله منت میکشیدم دیدم درک و فهم نداره الان اون قهر میکنه من بدترش قهر میکنم تا دو هفته میبینی قهریم و دلیلشم نمیدونیم🤣خودش حرف میزنه آشتی میکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهه خوبیه میدونم راضی میشه ولی الان پیش هم نیستیم متاسفانه

براش بنویس  نظر لطفته به یک ورم که خال داره حکم سپه سالار داره 😎 🤣

ولی من هرچقدر هم که ازت دلخور باشم و بخوام کلتو با دستای خودم بکنم 🤨 و هزار جور فوش که تازه معنی بعضی هاشو خودمم نمیدونم 😜 به روحت میفرستم .... ولی بازم به حرمت خنده ها و خوشحالی ها و لحظه های شیرینی  که کنارت داشتم و ... به خودم اجازه نمیدم  ازت متنفر باشم 🤗🙂‍↔️

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2728
🤣🤣🤣🤣ما هم آشتی نمیکنیم من موقعی که تازه ازدواج کرده بودیم همه مدله منت میکشیدم دیدم درک و فهم ن ...

وای دقیقا واسه منم همینه

من همیشه نازشو میکشم

والا اگر دختر میشد نازشو با تریلی هیجده چرخ نمیشد کشید

براش بنویس  نظر لطفته به یک ورم که خال داره حکم سپه سالار داره 😎 🤣 ولی من هرچقدر هم که ازت د ...

دقیقا میخواستم همین جمله آخرو بگم ولی بنظرت پررو نمیشه؟

کلی اشکمو دراورده بی‌احترامی کرده

وای دقیقا واسه منم همینه من همیشه نازشو میکشم والا اگر دختر میشد نازشو با تریلی هیجده چرخ نمیشد کش ...

من دیگه خسته شدم از قهراش

الان میبینه قهر کنه ،قهر میکنم بدترش خیلی کم کرده

2740
دقیقا میخواستم همین جمله آخرو بگم ولی بنظرت پررو نمیشه؟ کلی اشکمو دراورده بی‌احترامی کرده

نه یه جوری باب آشتی باز کن بیخیال دنیا دوروزه گلم 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706