2737
2739

منو مامانم خیلی باهم راحتیم 

من عاشق شدم و به مامانم گفتم 

بعد من اعتراف کردم  اون طرف منو ندیده بود 

گفت عکس بده و اینا منم ندادم 

گذشت تو خیابون اتفاقی دیدمش و مجبور شدم سلام کنم تا منو ببینه 

آقا منم بعد ۶ ماه دیدمش و خیلی دلم تنگ شده بود 

خیلی جوگیر شدم 🤦‍♀️ جوری که تو پیام میگفت یه جوری رفتار کردی که انگار یکی عشقشو بعد ده سال دیده 

بعد مامانم هی میگه تو جلو پسر مردمو گرفتی سلام کردی کم مونده بود بپری بغلش 

میگه تجاوز کردی  میگه تجاوز فقط اون کار نیست که یهو تو خیابون جلو پسر مردمو میگیری بهش سلام میکنی 

وای بچه ها حس ج ** د ه بودن بهم دست میده 🤦‍♀️

بخدا من دختر پاکی ام   به قرآن دست نامحرمی بهم نخوردع   مامانم که اینجوری میگه حس میکنم خرابم 🤦‍♀️😭

تو خیابون سلام علیک کردم کار بدی کردم؟

بخدا فقط سلام و احوال پرسی بود در حد دو دقیقه بخدا بعدشم رامو کشیدم و رفتم 

نه چه تجاوزی

سلام کجاش تجاوزه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐مامانت خیلی سمه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731
2740
2706