2733
2734
عنوان

عکس های جشن عقد همسرمو دیدم ی جوری شدم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 4647 بازدید | 100 پست
وا اون چرا نشونت داد؟

داشتم دنبال ی چیزی میگشتم ی هو دیدم 

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو گوشیه یکی از فامیلا شوهرم

نصیحت اول 

از این فامیلی ک این عکسارو بهت نشون داده  ب شدن فاصله بگیر  

مطمئن باش  قصد و نیت داشته  

بعدشم   واقعا حق داری ولی چاره چیه   ،،،

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2728

فقط این فامیل شوهرت چقدر نچسبه ازش فاصله بگیر حس خوبی بهش ندارم

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
سلام فا

😍😍😍😍🥰شلاااتم نامرد

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740

نگفتی چرا فوت شد

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
بله

اگه جای من بودی

همیشه خونتون بحث بود چیکار میکردی🥲

بی احترامی به هم 

فش دادن

دعوا

میترسم زیاد از آینده زندگی مشترکم 

اصلا میترسم بگن بیان واسع خاستگاری بی احترامی کنن به هم💔

برای تحویل ماشینمون یه صلوات مهمونم کن یا تو دلت بگو خدا دلش شاد کنه🥺

عزیزم این ناراحتی نداره حالا خوبه خیانت نکرده عکسشو با معشوقه ندیدی اون غصه داره بالاخره یه زمانی زن عقدی داشته فوت شده خودتو ناراحت نکن البته این که ناراحت شدی کاملا طبیعیه کم کم برات عادی میشه 

سلام فا

وای د نونم چکنم

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

عزیزم قسمت همسرتون شما بودین

قطعا خدا شما رو واسه ایشون خواسته 

و مطمئنم الان خیلی شما رو دوست داره 

سعی کنین به خودتون و همسرتون آرامش بدین

گذشته رو ول کنین 

خدا اون دختر خانوم رو هم رحمت کنه

2706