2733
2734

سلام 

هفته ۱۰رفتم سونو دکتر نوشته جفت قدامی

هفته ۱۲ رفتم برای سونو ان تی همون دکتر  نوشته جفت خلفی

مگه میشه جای جفت تغییر کنه

بنظرتون کدومش درسته؟ هفته ۱۰یا ۱۲

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قدامی که خلفی نمیشه 

ولی ممکنه یه مقدار متمایل به چپ یا راست بشه و لترال بشه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
جفت خیلی محکمه کنده بشه بچه ازبین میره

میدونم میگم‌مگه میشه یبار گفته خلفی یبار گفته قدامی

هر دوبارشم همین دکتر بوده  الان‌نمیدونم کدومش درسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
قدامی که خلفی نمیشه  ولی ممکنه یه مقدار متمایل به چپ یا راست بشه و لترال بشه

دکتر ب این خوبی و معروفی تعجب میکنم از این‌ گذارشش .بنظرم سونو ان تی قایل اعتماد تره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دکتر ب این خوبی و معروفی تعجب میکنم از این‌ گذارشش .بنظرم سونو ان تی قایل اعتماد تره

احتمالا منشیش اشتباه نوشته بوده 

این یکی اخری معتبر تره 

ولی باز سونو آنومالی که رفتی قطعی متوجه میشی دیگه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

بله

من سر بچه اولم از اول تا آخر قدامی بود ولی برای دومی سونو اول سیرکولار ،سونو بعدی قدامی ،سونوهای بعدم خلفی شده

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚برای هم دعای خیر کنیم 💚  
 بله من سر بچه اولم از اول تا آخر قدامی بود ولی برای دومی سونو اول سیرکولار ،سونو بعدی قدامی ، ...

من میگم‌از اشتباه دکتر یا منشی هس فک‌نمیکنم‌جای جفت تغییر کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم میگم‌مگه میشه یبار گفته خلفی یبار گفته قدامی هر دوبارشم همین دکتر بوده  الان‌نمیدونم ...

خوب ندیده حتما وگرنه جفت همونجا که نطفه تشکیل میشه می چسبه به دیواره رحم و اگر کنده بشه جنین از دست میره

دکتر اشتباه نکرده با بزرگ شدن رحم جای جفت تغییر می‌کنه بدون کنده شدن جفت،حتی تا۳۵هفته کسایی که جفت سر راهی هم دارند امکان داره جفت از جلو سرویکس بره کنار،الکی نگران نباش

2706