2737
2734

چه کنم چیکار کنم معتاد و مریض گوشی شدم، همش دستمه و چک میکنم به تازگی پیج عکاسی و مزون محصولات رو به پا کردم و همش سرم توگوشیه ببینم کی پیام داده کی پست گذاشته کی لایک کرده حس میکنم چشام ضعیف شده 😢راهکار بدین دوستان نینی سایتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یک معتادم 

چند سال پیش یه مدت گوشیم شکست میخوابیدم تاصبح خواب کار با گوشیم رو میدیدم بعد از 2 ماه خوب شدم

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2728
ما خودمون معتاد نینی سایتیم 😩

همون دیگه من یه دستم گوشیه یه دستم کارهای خونه ازایتا به نی نی سایت بعد به گوگل بعدهم اینستا  باز اخر دوباره میام تو نی نی سایت

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
منم یک معتادم  چند سال پیش یه مدت گوشیم شکست میخوابیدم تاصبح خواب کار با گوشیم رو میدیدم بعد ا ...

منم بعضی وقتا تو خواب انگار که گوشی دستمه انگشتام رو تکون میدم چه بد این سرگرمی من شده 

2740
همون دیگه من یه دستم گوشیه یه دستم کارهای خونه ازایتا به نی نی سایت بعد به گوگل بعدهم اینستا  ب ...

باز خداروشکر من اینستا ندارم. فقط همین نینی سایته و بله که توش هم هیچ خبری نیست و پیامی نمیاد.