2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دکترا میگن کلا بچه هایی که با اون کم حرف بزنی همش تو خودشون باشن این مشکلات دارند درست میشن باید باهاشون وقت بگذرونی تا می تونی به حرف بکشونی پسرم اون چیزهایی که دوست داره زود یاد میگیره ویادشم نمیره 

2738
دکترا میگن کلا بچه هایی که با اون کم حرف بزنی همش تو خودشون باشن این مشکلات دارند درست میشن باید باه ...

الان پسرتون مستقله؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
از چی درک نداره؟ مفاهیم کلمات یا جمله هارو متوجه میشه؟ دستور پزیری داره؟ با بچه ها بازی میکنه؟

بازی میکنه و اینکه بسیار شیطنت داره گاهی حرف گوش میکنه به عنوان مثال چیزی رو خیللی خطرناکه رو راحت میگیره اسیبم میبینه ولی متوجه نمیشه از اون جسم بوده مثل چاقو 

ادیسون هم مثل اینا بود از مدرسه اخراج شد ولی مادرش ببین چه خوب بزرگش کرد ماها باید آموزش ببینیم کمکشون کنیم به روش نیار اصلا مثلا پسرم میگه مامان چرا خواهرم زود یاد میگیره من نه .میگم بجاش خواهرت تو ریاضی ضعیفه تو قوی هستی نمی گم یاد نمیگیره ها من باید با مثال درسها ر یاد بدم

خب اون واسه بچگیشه و عدم تمرکزش نگران نباش سن ۳تا۴سن لجبازیه

خواهرش آروم بود حرف گوش کن زرنگ بود قشنگ تو این سن براش قصه میگفتم ولی کوچیکه اصلا ارتباط نمیگیره فقط در فکر بازی و به دیگران اهمیت نمیده

2706