2733
2734

من خواهرم یکم سنش بالاست و تا حالا به خاطر شغلش وقت نکرده بود بره دکتر سرش خیلی شلوغ بود و خیلی وقته عینک میزنه ، بهش گفته بودن نمیشه😐

منم ۲۶ سالمه مثلا دو سه سال دیگه لیزیک کنم نمیشه؟

بعد اونایی که لیزیک کردن راضی هستین؟ فقط چشما بعد عمل یه حالتی میشه ....(((.ولی باز بهتر از عینکه😅)

شاید اگه اطرافتون عمل کرده باشن په چشنشون دقت کرده باشید منظورمو متوجه بشین

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من عمل کرد ۲۱سالشه 

نمیدونم از چه سنی نمیشه عمل کرد

چشم هم چون از بس عینک روش بوده حالتش بد شده

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

من ۲۰ سالمه دوست دارم هرچه زودتر انجام بدم ولی یکم زوده ولی فکنم مال شما بشه انجام داد سنی ندارین که

کابوس ها اون چیزی نیست که تو خواب میبینی...کابوس ها؛همون چیزهایی هستن که بهت اجازه ی خوابیدن نمیدن...
وای یا خدا چه حالتی میشه؟ من میخوام برم عمل

انگار به یکی زل بزنی یا بد نگاش کنی

مثلا برادر شوهرم از وقتی عمل کرده نمیتونم مستقیم تو چشاش نگاه کنم نه فقط من خواهراشم همینو میگن ..

یکی دیگه از همسایه هامونم همین طوریه😓

شوهر من۳۴  ۳۵ سالگی عمل کرد چشماشم هیچ حالتی نشد

مراقب هاش چطوریه؟

اینکه یکماه استراحت باید باشه و تو تاریکی ..دیگه مراقبت دیگه نداره؟ از روزی که چشمو باز کنی دیگه خوب میشه دید.؟

2740
من ۲۰ سالمه دوست دارم هرچه زودتر انجام بدم ولی یکم زوده ولی فکنم مال شما بشه انجام داد سنی ندارین که

یکی دوسال دیگه عالیه