2737
2734
عنوان

دوتا دوست دارم حالشون همیشه بده

154 بازدید | 9 پست

وعضیت خانوادگی و زندگیشون بده

کلی مشکل روانی دارن

و مشکلات مادی و خانوادگی 

حتی میگیم می‌خندیم و بازی میکنیم و چت و....اره فعالیت میکنن میخندن ولی میگن فیکه...و همیشه حالمون بدع

شما دارین ازین دوستا؟

گاهی عذاب وجدان میگیرم که خانواده و زندگی خوبی دارم و روان سالم و واقعا خوشحال هستم و چیزایی رو دارم که اونا ندارن 

در هر فلکی مردمکی میبینم؛هر مردمکش را فلکی میبینم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قطع ارتباط کن تا بدبخت نشدی. یه کنه اینجوری بمن چسبیده بیچارم کرده

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
بجای عذاب وجدان کمک بکن

مشکلات خانوادگی‌و زندگیشون رو که نمیتونم کاره ای نیستم

تراپی و حرفی هم کمک میکنم

ولی هیچ تاثیری نداره جز یه ذره

در هر فلکی مردمکی میبینم؛هر مردمکش را فلکی میبینم.
2740

اره خودم از همین نوعم پدر و مادر درستی نداشتم و داغ خواهرمم دیدم. دعا کنید منم بمیرم و برم کنار خواهرم، سختمه تنهایی حتی مادرمم درکم نمیکنه

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم