2733
2739
عنوان

دماغمو عمل کردم همه میگن تغییر نکردی عکسس

| مشاهده متن کامل بحث + 818 بازدید | 26 پست

تا اینجا ک خوبه

ولی خیلی ورم داره هنوز اولشه

درد داشت؟

من میترسم عمل کنم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از روبه رو هم ورم داره شماها عمل میکنین من دردم میگیره😖

اصلا درد نداره اتفاقا

من از لحظه ای که به هوش اومدم هیچی درد نداشتم فقط تا چند روز اول گرفتگی بینیم یکم اذیتم کرد که همونم بعدش خوب شد

2740
اصلا درد نداره اتفاقا من از لحظه ای که به هوش اومدم هیچی درد نداشتم فقط تا چند روز اول گرفتگی بینیم ...

اونایی که از نزدیک دیدم که داشتن غش میکردن از درد،الله اعلم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

اون تغییر رو من فقط توی عکس های  اینستا دیدم وگرنه از نزدیک توی اطراف بهترین بینی ها هم تغییر آنچنان توی چهره ایجاد نشده 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی