2737
2739
عنوان

جنجال من با خواهرم

155 بازدید | 6 پست

واقعا روانیه خواهرم 

من خیلی بهش خوبی میکنم خیلی کمکش کردم سر بارداریش ۹ماه میرفتم خونش ازش پرستاری میکردم واسش غذا میزاشتم خونه رو تمیز میکردم یکسره سرپا بودم خونش چون خودش نمیتونست تکون بخوره دوران کرونا بود کلاسای دانشگاه مجازی بود شرکت نمیکردم واسش ناهار میزاشتم ظرف میشستم شوهرش صبحانشو میخورد ماهیتابه تخم مرغشم خیس نمیکرد من با سیم به زور میشستم منی که تنبلیم میومد کارای خودمو کنم من ساعت ۱۱ونیم میرفتم واسش کار میکردم یه دفعه یکی از فامیلای شوهرش یا حتی فامیلای خودمون نگاش نکرد بیشتر از مامانم من حواسم بهش بود (بی انصاف نیستم اونم خواهر خوبی بود واسم ولی خوبی ک من کردم در قبال اون چیزی نیست وظیفشه 

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡

خب

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

خودم اینقدر حال روحیم خراب بود میرفتم مرستاریش قایمکی تو تراس خونش گریه میکردم دلن میگرفت از تنهاییم ازینکه کدونا بود حتی دیگ نمیتونستم دانشگاه برم بلکه فرجی بشه با کسی درست حسابی اشنا بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
فقط میتونم بگم خوش به حال هر دوتون که همو دارید من خواهر دارم مثل جواهر ولی مهاجرت کرده و الان انقد ...

عی بابا چ فکر خوشی داری 

تو این دنیا فقط خود ادم هیچکس 

عی بابا چ فکر خوشی داری  تو این دنیا فقط خود ادم هیچکس

ما همگی مثل پازل هستیم که میتونیم همدیگه رو کامل کنیم هر کس جایگاه خودش رو داره 

ولی خواهر خیلی عزیزه 

خواهر در غربتم دلم برات تنگ شده