2737
2734
عنوان

یک اتفاق ماورایی که براتون افتاد و کسی باور نکرد چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 62 پست
واقعا راست میگی بخدا خیلی گیرم  انقد ثروت داشتم به باد رفته  کلا همه باهام دشمن هستن&nbs ...

اره مطمینه درسته پول نمیگیره اما رسمش اینه سه روز باید تو خانقاهس باشین صبحانه ناهار شامم میدن از ایران تا کل پاکستان مشتری داره اسمش شیخ آزاد شهابی هست

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته این شیخ کردستانی رایگان دفع می‌کنه کارش عالیه

آدرسش رو بهم میدی ؟ هیچ پولی تو‌دستم نمی‌مونه و خیلی بد بیاری دارم خیلی دلم میخواد بدونم اون موجود که دیدم بچگی هام چی بود ببین شبیه یه مگس بود اما فقط یه بال داشت مدام اسمم رو با صدای خاصی صدا میزد اما به هرکس میگفتم مسخرم میکرد یا می‌گفت نگو میگن دیوانه ای البته بزرگ شدم دیگه اونو ندیدم اما بدبیاری و .... تا دلتتتتتتت بخواد 

2728
آدرسش رو بهم میدی ؟ هیچ پولی تو‌دستم نمی‌مونه و خیلی بد بیاری دارم خیلی دلم میخواد بدونم اون موجود ک ...

ادرسش  تو نشان و بلد و گوگل مپ هم هست 

2740
آدرسش رو بهم میدی ؟ هیچ پولی تو‌دستم نمی‌مونه و خیلی بد بیاری دارم خیلی دلم میخواد بدونم اون موجود ک ...

من ی جا سرکار رفتم روز اولم بود.

اون روز خرید کرده بودم هزار تومان پول نداشتم دیگه.

نهار نبرده بودم پولم نداشتم بخرم.

سرمو گذاشتم رو میز گفتم خدایا همه غذا دارن چه بوی غذایی میاد ی غذا جور کن برام.

پنج دقیقه بعد یکی‌ همکارا اومد تو گفت فلانی بیا برات غذا خریدم.

پرسیدم چرا گفت پیک اومده بود گفت ی غذا اضافه دارم میخوای منم گفتم بزار برا تو بخرم.

خیلی حال کردم 😂

شمارشون بگیر نوبت بگیر

تو خواب فهمیدم خوابم ولی نمیتونستم بیدارشم و چشامو باز کنم

من چن بار این جوری شدم

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  

وقتی ک کوچیک بودم با خاهرم رفتیم تو حیاط بازی کنیم تو آسمون ی پرنده سیاه با خالای سفید با دوتا چیز مثه شاخ رو سرش دیدیم هر چی تو نت سرچ میزنم نمیتونم پیدا کنم اون پرنده ک چی بود خیلی کنجکاوم واسش

2706