2733
2739

عصر شروع شد،اینقدر وخیم نبود ولی راه رفتم بدتر شد!

جوری که الان نمیتونم راست بایستم خم میشم راه میرم😭و درد میکنه،کمرم قفل شده راست نمیشه😭

دوشب رو زمین خشک خوابیده بودم،ممکنه از اون باشه!؟

چیکار کنم😭امشب بخوابم فردا صبح پاشم درست میشه؟؟ خیلی حالم بده

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کیسه اب گرم  دو تا شیاف دیکلوفناک بذار

اصلا نمیتونم پاشم برم شیاف بگیرم

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
برو‌حمام دوش اب داغ بگیر در اومدی کمرتو‌ببند باد نخوره یا ویکس بزن 

باشه ممنونم😭

کمرتو با یه پماد یا روغن سیا دونه چرب کن ببند

مسکن قوی هم بخور

دراز بکش اصلا تکون نخور و کار هم انجام نده تا فردا

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2740
چسب گرفتگی هم خوبه برو دکتر یه شل کننده عضلات بهت بزنه

الان نمیتونم برم دکتر آخه

اگر تا فردا خوب نشد میرم

کمرتو با یه پماد یا روغن سیا دونه چرب کن ببند مسکن قوی هم بخور دراز بکش اصلا تکون نخور و کار هم ان ...

الان ژلوفون دارم

بخورم؟

کارم پشت میزه دیگه اگر اذیت شدم فردا نمیرم سرکار😭

کمرتو با یه پماد یا روغن سیا دونه چرب کن ببند مسکن قوی هم بخور دراز بکش اصلا تکون نخور و کار هم ان ...

نمیتونم راست دراز بکشم

به پهلو خوابیدم

اصلا کمرم راست نمیشه

الان ژلوفون دارم بخورم؟ کارم پشت میزه دیگه اگر اذیت شدم فردا نمیرم سرکار😭

اره بخور

نه نرو خوب نیست رو صندلی بشینی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
خواهش میکنم انشاله بهتر میشی 

🌹🌹ممنون عزیزم

نمیتونم راست دراز بکشم به پهلو خوابیدم اصلا کمرم راست نمیشه

همین رو پهلو هم خوابیدی خوبه

استراحت کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706