2737
2734
عنوان

چکار کنم

89 بازدید | 3 پست

بچه ها ببینید چند بار تاپیک زدم راجبش ولی میخوان الان کلی بگم.ببینید دوست پسرم یک سال باهاش بودم بیشتر یک سال البته، بعد اینکه فروردين ماه سر قضیه هایی مثل این که می‌گفت حواست بهم نیست درکم نمیکنی با کسای دیگه حرف میزنی و فلان ، و این کسایی که میگه ، من یه مدت بهش مشکوک شدم گفتم چرا اخلاق ش اینجور شده تو خودشه بعد گفتم از هم جنس خودش بپرسن منم رندوم تو تل به یکی پیام دادم ببینم چرا این اینجوره شاید اون بدونه خلاصه این آقا میفهمه و میگه بهم خیانت کردی منم میگم نه و اینه ولی خب فایده نداره،بعد بهم گفت من کات کردنم دلیلش این نیست تو منو درک نمیکنیوو این چیزا ،بعد از فروردين ماه تا الان ۳ بار شده رفتیم و برگشتیم بهم خودش اول بهم پیام داد دوستت دارم بودیم باهم تا یک هفته بعد گفت من نمیتونم ، دوباره من رفتم سمتش موند ولی واسه دوهفته، خلاصه میخوام بگم چکار کنم الانم ۳ روزه یعنی کات کریم چی کنم برگرده ،بی محلی کنم یا چی؟اهل دختر بازیو اینا نیس کاملا بهش اعتماد دارم کمکم کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728