2737
2734
عنوان

تولدتون براتون چقدر مهمه؟؟🥲

95 بازدید | 16 پست

مثلا اگه چند روز قبل تولدتون رابطتون بهم بخوره حالا فرقی نمیکنه نامزد باشه شوهر باشه یا دوست صمیمی . 

روز تولدتون نباشه و قهر هم نباشید کلا غیب شده باشه و چند ماه بعدش دوباره برگرده شما چجوری رفتار میکنین؟ بهش چی میگین؟ ناراحت میشید که تولدتون نبوده؟ 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خودم برای خودم تولد می گیرم تنهایی  کیک با چایی خوشمزه است

منم انتظار تولد گرفتن نداشتم ازش چون خودم یه مهمونی گرفتم با دوستام اصلا قرار نبود دعوتش کنم ولی اون دقیقا ۲ روز قبل تولد رفت و تبریک نگفت ۳ ماه بعد برگشت .

در حالی که خودش شاکی بود که من چرا تولدش فقط پیام دادم و تبریک گفتم و کار دیگه ای نکردم

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
نه . فک کنم تنها خانمی هسنم که واقعا برام نیست تولد و کادو اینا‌‌... تازه امسال تولدم شوهرم کیک سفار ...

خیلی خوبه که از کسی توقع ندارین😍👌

منم انتظار کادو و کیک نداشتم چون خودم با دوستام تولد گرفتم ولی میگم ایشون کلا از قصد رفت تا پیام تبریک نده 

شوهر که نمیتونه غیب بشه    دیگه اگه قهر بودین ناراحتی نداره خب قهر بودین توقع داری برات ک ...

نه عزیزم گفتم که قهر نبودیم فقط ایشون از قصد ۲ روز قبل تولد غیب شد .

منم انتظار کیک و کادو نداشتم چون خودم اصولا مهمونی تولدم رو میگیرم و دوستامو دعوت میکنم 

خود تولده مهم نیس ولی اگر صرفا به خاطر ندادن کادو تولد به هم زده باشه  اون تایم مسئله فرق میکنه

دقیقا 

تو حالت کلی هم قرار نبود کادو بده 

فقط بخاطر اینکه تبریک نگه از قصد رفت 

من‌ دوست پسرم برا تولدم پول نداشت بعدم تولد منم روز بدیه خوب 14 فروردین هیچی برام نخریده هنوز چون پو ...

عزیزمم❤️مهم اینه که بازم با این شرایط کنار هم موندین❤️

عزیزمم❤️مهم اینه که بازم با این شرایط کنار هم موندین❤️

من اصلا پول واسم مهم نيست مثلا مامانش اینا رفتن اصفهان میگ گز دوست داری میگم چطور میگ رفتن اصفهان سوغاتی آوردن برات بیارم خیلی ارزشش بیشتره برام تا یه کادو هر چیزی باشه تنها نمیخوره حتما برام میاره یا اگ نیاره بعدا برام می‌خره 

2706