2733
2734
عنوان

نمیخوام با نامزدم آشتی کنم+عکس📸

380 بازدید | 22 پست

هفته دیگه تولدمه نمیخوام این هفته هم به دعوا و ناراحتی بگذره 

خسته شدم از دعوا و بحث .دیروز من حاضر شده بودم بریم بیرون زنگ زد گفت دوس داری بریم بیرون گفتم اره بعد گفت نمیام چون پسر خالم زنگ زده برم خونشون مهمونیم 😐بمنم گفت بیا اما چون دعوتم نکرده بودن زشت بود که برم منم ناراحت شدم ازش و بهش پیام دادم الان براتون میزارم اسکریناش رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار ببینیم

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
2728
2738

قبلش نمیدونم چه اتفاقی بین شما افتاده ولی توی اسکرین ک شما فرستادی اول شما لحنت جالب نبود خوب حرف نزدی غیر مستقیم بهش گفتی خوشت ازش نمیاد ازت دوری کنه اونم بهش برخورده گفته تو روز تولد منو خراب کردی 

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
قبلش نمیدونم چه اتفاقی بین شما افتاده ولی توی اسکرین ک شما فرستادی اول شما لحنت جالب نبود خوب حرف نز ...

تولد اون مسافرت بودیم بعد سر اینکه جا نبود تو ماشین من گفتم پنج دقیقه تحمل کن ناراحت شد دعوا کرد با من بعد منم گفتم مادر من منو سپرده بتو تو منو اوردی اینجا سر کوچکترین چیز با من دعوا میکنی جلوی فامیلات و بحثمون شدید شد 

اگه کنارش آرامش نداری باید قبل ازدواج و زیر یک سقف رفتن مشکلاتتون رو حل کنید این رفتار شما فقط صورت مسئله روپاک می‌کنه مسئله حل نشده .

راه درستی در پیش نگرفتی،، همش قهر و دعوا صداش درومده سعی کن به آرامش برسونی جفتتونو

خب منم خسته شدم واقعا از دستش اون حتی وقتی مقصره تو دعوا نشده یه گل بخره بیاد بگه عزیزم ببخشید اخرین گلی که واسه من خرید تولد پارسال بود

اگه کنارش آرامش نداری باید قبل ازدواج و زیر یک سقف رفتن مشکلاتتون رو حل کنید این رفتار شما فقط صورت ...

منم بهش میگم ما فعلا صیغه هستیم بریم مشاور قبل عقد ببینیم اصلا مشاور چی میگه عصبانی میشه میگه الان تازه یادت افتاده که بفهمی ما به درد هم میخوریم یا نه

2706