2733
2739
عنوان

اتفاقات عجیب و ماورایی تو خونمون

576 بازدید | 41 پست

بچه ها کلن ما کس و کارمون اصلا تو کار جادو جمبل و دعا نویسی و این حرفا نیست

خانوادمم اونقدر پیگیر یا اعتقاد چندانی به این موضوعات ندارن

خونمونم مثلا خونه قدیمی نیست لوکسو جدیده 

ولی تو خونمون وسیله جابه جا میشه یا درب یجایی میبینیم بازه که اصلا ما سمتش نرفتیم یا گم میشه یه چیزی . هرسری خودمونو میزنیم به اون راه و میگیم حالا یجوری شده دیگه . حتی من دیده بودم وسیله گنده جلوم تکون میخوره گفتم به خودم توهم زدم ولی اخه دیگه نمیشه 

یجورایی خیلی عجیبه 

به نظرتون چرا باید الکی و بدون هیچ دلیلی اون چیزی که نباید تو خونمون باشه؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بعد اینکه فهنیدم اد و لورن کلاه..بردار بودن 

و کانجورینگ و آنابل ساخته ذهن خودشون بوده 

هیچ چیز ماورایی زو باور نمیکنم شاید توهم زدی و تلقین میکنی به خودت 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
بعد اینکه فهنیدم اد و لورن کلاه..بردار بودن  و کانجورینگ و آنابل ساخته ذهن خودشون بوده  ...

بخدا هر سری خودمونو قانع میکنیم توهم زدیم تلقینه ولی اتفاقات واضح میوفته دیگه از یه جایی به بعد نمیشه ادمو خودشو بزنه به اون راه 

بعد اینکه فهنیدم اد و لورن کلاه..بردار بودن  و کانجورینگ و آنابل ساخته ذهن خودشون بوده  ...

کجا خوندین اینو؟

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
2706