2733
2739
عنوان

با کاشت ناخن موافقید؟؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2206 بازدید | 136 پست

شما تاکید کردی بحث مذهبی  روکار نداشته باشن

اما مشخصه چقدر حرف گوش کنن، تا چند نفر تعلیق نشن و تایپک نترکه دست برنمیدارن

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم خیلی قشنگیه

ولی متاسفانه بخاطر ورزش نمیتونم 

خیلیا براشون راحته من سختم میشه

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2728

اگر عقاید اساسی یک نفر نتونه امیال فرعی و تصمیمات خیلی پیش‌پا افتاده زندگی‌شو سمت و سو بده، پس کجا قراره تاثیر بگذاره؟!

آدمی که بابت مسلمانی از دخل و تصرف اینگونه در ناخن‌هاش حاضر نیست دست بکشه، موقع امتحان‌های سخت و سنگین و جون‌به لب کننده‌ای که پای عقیده باید داد چه می‌کنه؟!

شما تاکید کردی بحث مذهبی  روکار نداشته باشن اما مشخصه چقدر حرف گوش کنن، تا چند نفر تعلیق نشن و ...

امضات😂😂😂😂😂😂😂😂👌🏻👌🏻

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2740

من ژلیش کردم این دفعه  بهتره واقعا 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

نه همشون قارچ دارن ناخن کارا نمیگن تا کارشون کم نشه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
نه چاکراهای سر انگشت رو مسدود می‌کنه  و محل تجمع میکروب هم هست

واقعا ؟؟

نه چون وضو و غسل ندارد و به ناخن ها هم آسیب میزنه .دور از جون موقع میت شدن هم غسال بزور از دست باز می‌کنه 

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 
2706