2733
2734
عنوان

با کاشت ناخن موافقید؟؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2206 بازدید | 136 پست

من انجام ندادم تا حالا،،ناخنای خودم خوبن ولی به نطرم خوبه در کل‌.

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!

نه غیر بهداشتیه چندشم میشه از غذایی که کسی با اون ناخون که زیرش پر از میکروب درست کنه بخورم

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

من چند سال داشتم و تازه ریموو کردم و ناخنام هیچ آسیبی هم ندید چون اکثرا میگن صدف ناخن خراب میشه ولی برای من نشد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

نه

دوست ندارم و بدم میاد

واقعا چرا همه چی مونو باید تغییر بدیم

دیگه به‌جایی میرسیم که حتی یه نقطه از بدن مونم طبیعی نباشه

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂
2740

اره من دوس دارم ب هیچکسم ربط نداره 

🌚intp   جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..انگشت در حلقم کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودن را بالا آوردم ، چیزی در من زنده شد به نام” انسانیت “.صادق هدایت 🫀   صدسال گفتن از فلسطین اِشغالی کشتن بچه های ما نداشت اشکالی؟   ‌‌                                                              #2025💜                           🌚🫀 my favorite song =ditto:  NEWJEANS      

نه

ب ناخون هم اسیب میزنه

خیلیم غیر طبیعیه و قشنگم نیست

من خودم انجام دادم قبلا هیچ‌زیبایی نداره

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            

همیشه کاشت ندارم چون از اینکه ی طرح ی ماه رو ناخنم باشه خسته میشم 

ولی مخالفش نیستم ، برای تنوع سالی دو سه ماه کاشته ناخنام😁😍

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

نه من خودم ناخن های ضعیفی دارم و کاشت ناخن رو اصلااا دوست ندارم 

بعدش که میخوای ریموو کنی خیلی ناخنت ضعیف میشه 

تازه احتمال قارچ و بیماری خیلی هست 

گذشته از همه اینا چجوری میرن دستشویی😂🤧

2706