2733
2739

باور نکن یه دختری جلو من بود یکی کنارش بود ازش پر‌ید فیزیک چطور بود گفت آسون اصلا یه جوری گفت من فکر کردم همه رو جواب داده😐بعدسربرگش خواست بده تحویل دیدم فقط دوتا زده😐💔چرا مردم اینجورین من 13 تا سوال جواب دادم هنوز هم نمیگم آسونا😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور نکن یه دختری جلو من بود یکی کنارش بود ازش پر‌ید فیزیک چطور بود گفت آسون اصلا یه جوری گفت من فکر ...

بگو لعتنی چطور آسون بود دوتا زدی☹️💔حتما دوتا از نظر اون آسون بودا☹️سوالات وقت گیر فیزیک زیاد داشت ولی سخت درسته نبود 

2728
باور نکن یه دختری جلو من بود یکی کنارش بود ازش پر‌ید فیزیک چطور بود گفت آسون اصلا یه جوری گفت من فکر ...

ولا منم ۱۲ تا جواب دادم 

واقعاً آسون بود اینایی که جواب دادم 

و الان دیدم درست بود

دقیقا من خودمم چون آماده نبودم نمیتونم بگم سخت بود یا آسون 

فقط این که خراب کردم

ولا منم ۱۲ تا جواب دادم  واقعاً آسون بود اینایی که جواب دادم  و الان دیدم درست بود

کلی میگم حرف کسیو باور نکن😂یه بار یادمه کنکور 1400 خیلی سخت بود اومدم از جلسه بیرون دیدم همه میگن آسونه☹️ناراحت شدم که من خراب کردم☹️💔بعد دیدم نه برا هما سخت بوده کلا بعضیا نمیفهمم فازشون چیه

2740