2737
2734
عنوان

شوهر سنگدل آیا ببخشمش

225 بازدید | 24 پست

سلام خانما خواهر شوهرم با دوتا بچه هاش  به مدت ۱۴ روز برای قهر به خونه ی ما اومد و تواین مدت حتی بلند نشد که یه سفره بامن جمع کنه و من تو این مدت مدام در حال سرویس دهی بودم خودمم ۳ تا بچه دارم .یه روز صبح از خواب ک بیدار شدم دیدم به شدت تب و لرز دارم و گلوم درد میکنه حتی نمیتونستم بلند شم از بس میلرزیدم منم یه ماسک زدم و به خواهر شوهرم گفتم بخدا نمیتونم بلند بشم  همه چی تو فریزر هست غذا درست کن   شوهرم حتی نیومد سوال کنه که چته چرا نمیای بیرون کجات درد میکنه  فقط در حال بگو بخند با خواهرش بود کنار هم مینشستن و غذا میخوردن ولی اصلا اعتنایی به من نمیزاشتن و منم زیر پتو لرز میزدم وقتی دیدم که شوهرم بی تفاوته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم با آژانس رفتم دکتر و داروهامو گرفتم و اومدم خونه خواهر شوهرم وقتی ک وضعیت رو دید ناراحت شد گفت شوهرت جلو من جوگیر شده بزار من برم و رفت خونه پدرش .تا یک هفته تو اتاق داشتم لرز میزدم واقعا زجر میکشیدم ولی شوهرم حتی نیومد که یه نگاه بهم بندازه  منم وقتی دیدم انقدر بی تفاوته

2728

چقد شوهرت بیشعوره

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
2738

چیزامو جمع کردم گفتم به دخترم که دارم میرم خونه پدرم شهرستان که دختر گریه کرد و با صدای دخترم اومد تو اتاق دستمو گرفته بود که نرو منم گفتم تو یه لیوان آب دستم ندادی نامرد منو یه دکتر نبردی اگه خواهر مریض میشد تا بحال چند بار دکتر میبردیش من میخام برم که پدرم منو ببره دکتر 

سلام

دوست خوبم

چی میشه کرد

گاهی توی زندگی یه چیزایی تجربه میکنی که کاملا با مهرو علاقه و صمیمت مغایرت داره

وهمش میگی چرا این کار رو کرد ،مگه من چکار کردم،

چرا اینو گفت، یعنی من اینقدر بدبودم،….

ولی در اخر به چیزی که میرسی اینه

مهم نباشه واست 

ویاد میگیری که هیچ وقت صد درد صد خودتو واسه کسی نزاری

اینو همیشه یادتون باشه💜

سلام دوست خوبم چی میشه کرد گاهی توی زندگی یه چیزایی تجربه میکنی که کاملا با مهرو علاقه و صمیمت مغ ...

چقدر به این جمله احتیاج داشتم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706