2733
2739

من کلا خجالتی ام زیاد نه ولی هستم قبلا اینطور نبودم تازگیا شدم

من تقریبا دو سه هفته قبل با همسرم عقد کردیم 

اولین بار که قرار بود برم خونشون از استرس و خجالت حالم بد شده بود صورتم قرمز و نمیتونستم از ماشین پیاده بشم برم جلوی درشون چه برسه توی خونه آخرشم با هزارتا حرفای همسرم رفتیم بالا از خجالتم حتی نتونستم سلام علیک درست حسابی بکنم موقع شام حتی غذا رو هم با حساسیت میخوردم میگفم نکنه سوتی بدم نکنه بد غذا بخورم بخندن بهم

یکی از دلایلش هم اینه که مادرش معلمم بود یه زمانی و اصلا باهاش راحت نیستم از پدر و برادرش هم خیلی فاصله میگیرم و خجالت میکشم 

چند بار هم رفتم بعد اولین روز بازهم اونطور بودم

خیلی اذیت میشم نمیدونم چیکار کنم من خیلی اینجوری نبودم معمولی بودم از موقع ازدواج به این روز افتادم حتی جلوی همسر هم 

شما اینجوری بودین؟چیکار کردین؟یا من خیلی حساسم و غیرعادی؟

افتخار کن اما برتر ندون......هیچ قومیت و کشوری به قومیت و کشور دیگه برتری نداره همه انسان هستیم همون دوتا چشم و ابرو یه دونه دهن و بینی و صورت و کله و مغز و دست و پا و بدن رو داریم پس هیچ فرقی باهم نداریم.........اگه تازه اومدی از الان بدون اینجا پره از آدمای سطحی نگر و عقده ای که کارشون بی احترامی و قضاوته(دیدم که میگم).........اینطور که میبینم انگار توی این سایت هیچکس از قشر معمولی جامعه نیست همه پولدارن و زندگی لوکسی دارن(پس کجا هستن اونایی که دائما از وضع اقتصادی گله میکردن).......به هیچ وجه توی تاپیک های عقیدتی شرکت نکن چون بدجوری بهت بی احترامی میکنن انگار که میخوان بگن چرا باور و عقیدت اینه بیا و مثل ما شو.......‌.‌اینجا همه از تاپیک هایی که ناراحتی همه توش موج میزنه پیروی و پربازدیدش میکنن و وقتی یکی از خوشی هاش میگه میگن اومدی پز بدی؟.......وهزاران مورد دیگر.........اگر اومدی توی این سایت باید بدونی که یه دنیای خطرناک و بی رحمه باید خیلی مواظب باشی