2737
2739

داستا از این قراره که

ی دختر خیلی خیلی خیلی خالزنکه من ی بار رفتم باهاش بیرون که با دوستام ی چالش گرفتیم این دختر خیلی حسود و خیلی دو رو اومد بود پیش من کلی حرف زد که چون لیلا خودش چالش رو خب انجام داده و من میدونم ویو زیاد نمیخوره نه من رو تگ کنید نه پست مشترک بزارید الان ما گذاشتیم کار که اون گفت رو هم انجام دادیم

بعد دیدیم پستمون تو ۷ ساعت ۲هزار خورده ای ویو خورده بعد اون گفت که منو هم تگ کنید پستم مشترک بزارید ولی دیگه ویراش نشد برای همین قهر کرده بود ما هم از دلش در آوردیم در حالی که خودش گفته بود نزارید منو

بعد اومد تو گروه ی چالش هست جدیدن ترند شده میگه بریم اون رو بگیرم من دانش جو هستم امتحان دارم خیلی هم امتحانشون سخته چون پدرش جانبازی بهش الکی نمره میدن ولی ما باید بخونیم منم گفتم که من نمیتونم بیام باید درس بخونم از اون ورم بعد امتحانا باید برم شهرستا ۴ روزه میگه من که از تو ناراحتم منم بهش گفتم دوست ندارم بیام اونم رفته با کل کلاس تکی تکی صحبت کرده منو بده کرده الان کل کلاس از من بدشون میاد

خیلی حسود چون ما چالش گرفتیم می خواد ی چالش بگیره ویوش رو بخوره 

حالا به دوستم پیام داده اسکرنش رو میفرستم قرار فردا باش حرف بزنیم شما بگید چی بهش بگم فردا 

دعاتون مستجاب شد و به فرمان الهی فردا شب ساعت نه شب حضرت عزازیل به عنوان داور بین‌المللی در بیابان‌های لوت به همراه دو قبضه کلت کمری مراسم دوئل شما و دوست گرام رو برگزار خواهد کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

کاری به هیچی ندارم 

خیلی ها دورم بودن جانبازی بودن ولی هرگز نمره الکی نگرفتن آخه این حرفا کدومه 

درسته سهمیه دانشگاه دارن ولی دیگه هی ارفاق نمی کنن که 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
کاری به هیچی ندارم  خیلی ها دورم بودن جانبازی بودن ولی هرگز نمره الکی نگرفتن آخه این حرف ...

نه آخه استا دامون بخاطر پدرش خیلی وقتا ازش تقلب گرفتن ولی اخراجش نکرده همیشه تقلب میکنه 

2738

حالا یه جور با هم کنار بیاین بابا مثلا شما دانشجوها و فرهیختگان این مملکت هستین گذشت داشته باشید 

حالا یه جور با هم کنار بیاین بابا مثلا شما دانشجوها و فرهیختگان این مملکت هستین گذشت داشته باشید&nbs ...

اخه وقتی این خانم شرو میکنه به مادر من فوش میده

شما خودتون بودن اگه ی نفر فوش ناموسی به مادرتون میداد میبخشیدین ؟

اونم فقط بخاطر ی چالش ؟

اخه وقتی این خانم شرو میکنه به مادر من فوش میده شما خودتون بودن اگه ی نفر فوش ناموسی به مادرتون مید ...

آهان من کامل نخوندم متن رو 

اگر اینجوری هست که کلا دیگه تو صورتش هم نگاه نمی کردم و از دایره دوستانم شوتش میکردم بیرون