2737
2734
عنوان

کنکوری ها بیاید گرامر زبان نهایی

130 بازدید | 13 پست

خیلی عجیبه ولی گرامر زبانو به کلی فراموش کردم واسه نهایی ها هم خیلی فرصت ندارم چه کتابی بخونم که گرامرو خوب توضیح داده باشه  ماجرای منو درسامو دارم ولی مال سالای قبلو هم فراموش کردم زبانم خیلی ضعیفه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمونه سوال حل کردی؟ 

من همون ماجرا های منو درسام رو دارم فقط دیگه نمیدونم 🥲

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘
2731

منم صفرم 

فرمول بیست گرفتم فعلا استفاده نکردم 

خدایا خودت کمکم کن🩵  /می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚

ماجرا های منو درسام درسنامه هاش خوبه به نظرم. و اینکه میگی صفرم به نظرم see also های اخر هر درس رو اول بخون اونا راحت ترن بعدش گرامر بخون. و اینکه هر درسیو با گرامرش بخون اول کلمه بعد گرامر 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💖 💖 💖 لایـق پرستـش اسـت کسـے کـه در ایـن بـی مهـرے هـا،جـانانـه محبـت میـکند...!🌱 💞💞پیام من به ورژن سه سال دیگم:من به خاطر خوشحالی تو الان دارم کار هایی میکنم که خیلی دوسشون ندارم ولی خنده تو برام از همه چیز مهم تره💖😘
2740
میلیونی مثلا چند میلیون من یکی دو جلسه هم کافیه واسم فقط واسه نهایی میخوام

خب پس یکی دو جلسه شاید کمتر از ۲۰۰ بشه

@M_Jalaliyan_A

تو روبیکا بهش پیام بده فقط بگو بیشتر نمونه سوال کار کنه

خودم یازدهمم زبانم تقریبا صفر بود الان خوب شده