2733
2739
عنوان

بابام مخالفن ...

171 بازدید | 16 پست

بچه ها من واقعا دلم میخواد ازدواج کنم اما پدرم به شدت مخالفه و در برابر این قضیه جبهه داره . نه اجازه میده کسی بیاد و نه من روم میشه باهاش حرف بزنم.

مامانم هم به خاطر بابام این اجازه رو نمیدن.

چیکار کنم راضی بشن؟ اصلا هم روم نمیشه راجب این قضیه باهاشون صحبت کنم و مجبورم به مواردی که پیش میاد نه بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دلیل مخالفتشون چیه؟؟ مامانت سوال کنه ازشون؟

میگن فعلا فقط به درست فکر کن

خب من دانشجوام ، اگر قرار باشه وقتی درسم تموم شد تازه بعدش ازدواج کنم که نمیشه. سنم میره بالا و دیگه فایده نداره

2738
میگن فعلا فقط به درست فکر کن خب من دانشجوام ، اگر قرار باشه وقتی درسم تموم شد تازه بعدش ازدواج کنم ...

اصلا بحث سن بالارفتنت 

نیست 

اگه واقعا ادم خوبی باشه با شرایط خوب حیفه 

ببین قشنگم 

فقط تو این موارد مادرا میتونن با پدر صحبت کنن 

با مامان صحبت کن در موردش 

مامان باید بابا رو قانع کنن

مانا هستم 
چرا یه دانشجوی ترم دو پزشکی باید اینقدر درگیر ازدواج باشه ؟ عجیبه برام 🤔

چیش براتون عجیبه؟

من هیچ وقت با هیچ مردی ارتباط نداشتم و اهل روابط این چنینی نبودم ، اما حالا که سنم مناسب ازدواج هست ترجیح میدم سروسامون بگیرم و مستقل بشم

اصلا بحث سن بالارفتنت  نیست  اگه واقعا ادم خوبی باشه با شرایط خوب حیفه  ببین قشنگم ...

ببینید آخه یه مورد پیش اومده بود و مادر طرف مقابل قرار دیدار گذاشته بودن ، اما بابام انقدر مخالفت کردن که چند روز با هممون سرسنگین بودن ، مادرم هم این شرایطو که دیدن ترجیح دادن فعلا این قضایارو کنسل کنن.

2706