2733
2739

وحشتناک سر دوراهیم پسری ک دوستش دارم و چهار سال باهم بودیم و منو ول کرد لخاطر حرف خانوادش رفت الان از وقتی ک رفته من ی مدت حتی التماسش مردم ک برگرد بهش هزار بار گفتم دلم تنگ و فلان بهم گفت ک مشمل خودته ب من ربطی نداره ی دوسه ماه هی بهم زنگ میزنه باهام حرف میزنه حقیقتا منم مثل اول دوسش ندارم من اصلا بهش زنگ نمیزنم همه تماسا از طرف اوه بهم میگه ک چشات دلم بردع نمیدونم چشات خیلی قشنگ از این چرندیات بهم زنگ میزنه اهنگ میخونه ولی من عذاب میکشم شاید فکر کنین ک پشیمون شده یا ن ولی اون حالش خوبه شاید وقتی حوصلش سر بره بهم زنگ بزنه مقلا دو روز یبار سه روز یبار  و تماساش پیاماش حالم بد میکنه واقعا  بهم ی عالمه بی احترامی کرد عابروم تو خانواده برد چون من اینو با همه اشنا کردم ترو خدا بگین من چیکار کنم ترو خدا بگیم من چیکار کنم من 7ماه بیشتره هر. وز دارم گریه میکنم و داغونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احترام خودتونگه دارتااحترامتونگه دارن

درسته الان این حرفای من حالیت نیس

ولی هیچوقت بااحساسات تصمیم نگیر باعقلت جلوبرو

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2731

بنظرتون وایسم شاید برگردع😐قلبم میگه وایسا شاید برگشت ولی مغزم میگه کسی ک یبار ولت کرده بازم میره  واقعا میگم من حقم این نیست ک قانعه باشم به ی پیام و زنگ اینم بگم وقتی زنگ میزنیم طولانی مدت باهم صحبت میکنیم یک ساعت و خورده ای و.... من هنوز کادو ها عکساش دارم بهم زنگ زد گفت من هنوز موهات داخل کیف پولمه خلاصه حالم خراب میکنه یکم دوسش دارم ولی نه مثل اول بخدا نمیدونم بنظرتون من این همه مدت وایسادم ی دو سه ماه دیگم دست نگه دارم شاید برگشت یا ن مثلا بنظرتون چیکار کنم بهش زنگ بزنم بگم دیگه بهم زنگ نزن شاید بگین چرا بلاکش نکردی چون مث چی هنوزم دوسش دارم

2738

پسر ها بعد از جدایی کک نمی گزشون! اما یه مدت که بگذره( بستگی به طرف داره یه عده چند ماه بعد یه عده یکسال) عجیب پشیمون می شوند به خصوص اگه دختر خوبی را از دست داده باشند! شما هم خودت را کوچیک نکن! به عزاداری واسه رابطه ی از دست رفته پایان بده ، به خودت برس برو بیرون ، سر کار ، باشگاه و... خدا بهترین را سر راهت قرار میده!!

که با این درد اگر در بند درمانند، درمانند   

بهترین کار اینه دیگه نه پیام نه تماس جواب ندی ، دست نیافتنی باش  دم دستی نباش نزار هر وقت رفت فکر کنه هر موقع بخواد بیاد تو آماده منتظر نشستی ، محلش نده 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️

واقعا نمونه ی بارز مثال دندون لق رو باید کشید هست،هر روز جون به لبت میکنه اما حاضر نیستی نداشته باشیش در حالیکه جز عذاب چیزی برات نداره

از حرفات حس کردم خودت میدونی باید چیکار کنی،یعنی در واقع عقلت بهت میگه چیکار کنی ولی ته دلت شاید بخاطر اون چهار سال احساس حیف شدن اون خاطره ها رو میکنی،بنظرم ارزشش رو نداره

چه جوری اینقدر خنگ اید ؟؟؟؟

من اصلا ادم خنگ و اسکلی نیستم و قشنگ میدونم راه درست چیه ولی تصمیم درست میدونم اینه ک باید ولش کنم ولی تصمیمی ک میخوام بگیرم واقعا روحم درد میگیره حالم بد میشه خودم راهمو میدونما ولی خیلی درد میکشم 

کاری ازت بر نمیاد

باید دوره شکست عشقی طی بشه.... 

چندماه یا 1سال ناراحتی بعدش کمرنگ میشه

چرا جوابشو میدی؟ وقتی حالتو بد میکنه

داری با خودت چیکار میکنی؟ 

صبر کن

تو اولین دختری نیستی که انتخاب اشتباه کرده و شکست خورده! اخریشم نیستی

فقط به خودت رحم کن.... تو حیفی، 

از هرکس اندازه شعورش توقع دارم حتی شما کاربر عزیز🐞
2706