2737
2739

همش میگم خدا چرا لایق مادر شدن منو نمیدونه. بخدا حالم بده. نمیدونید چی بگم.۳سال منتظرم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ن همشون. گفتن نزدیکه زمانش.

ناامید نشو چرا با برنامه پیش نمیری پریودیت تموم شد با ی سری اقداما که دکتر میگه پیش بری لانه گزینیتو از دست ندی مطمئن مادر میشی فردا برو دکتر ی برنامه اقدام بگیر معمولا پنج روز بعد اتمام پریودی یک شب درمیون اقدام کن تا چهارده روز این روزای لانه گزینیه و تخمک گذاریته 

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2740
ن همشون. گفتن نزدیکه زمانش.

عزیزم گفتن زمانش نزدیکه نگفتن که الان هستی😁

من خودم هی بهم میگفتن بارداری ولی کو💔

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌

ان شالله به زودی زود مادر میشی.  از ته دل بسپار بخدا و دیگه بهش فکرنکن. دلت رو قرص کن که سهم تورو هم میده. 

خدا خیلییییی بزرگه

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 

خیلی استرس بارداری داری

شاید بخاطر همین استرس زیاد نمیشه 

یه مدت بیخیال شو 

برو مسافرت 

تفریح

سبک غذایبت را خوب کن و ورزش کن 

مطمئن باش کمتر از ۸ ماهه دیگه میای تاپیک میزنی مامان فندق کوچولو شدی

2706