2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفرما

ممنون ،من همسرم ازشخصی چک داشت ک برگشت خورده چندماهه ،پریروز همسرم بعد ازکلی دوندگی تونست حکم جلبش رو بگیره و بازداشت کنه الان زندانه ،میخواستم ببینم این مبلغ مارو میتونه قسطی کنه یا یکجا باید بده ،واینکه اگه سند بزارن آزادشه  ب ما اطلاع میدن؟؟

خدایا خودت بسازبرام ،برای نیتم اگه دلت خواست یه صلوات بفرست 
2728
بپرس گلم اگه بتونم جواب میدم

خیلی ممنون عزیزم ،به یکی دیگه هم توضیح دادم هرکدوم جواب بدید ممنون میشم میشه بخونی 

2740
ممنون ،من همسرم ازشخصی چک داشت ک برگشت خورده چندماهه ،پریروز همسرم بعد ازکلی دوندگی تونست حکم جلبش ر ...

خب تو زندان باشه واس شما پول میشه؟نه .اما اره وثیقه بذاره میتونه بیرون بیاد . اموالی که داره توقیف کنید .اگه اعسارش ثابت شه یا تحت شرایطی بله معمولا قسط بندی میکنن .

خب تو زندان باشه واس شما پول میشه؟نه .اما اره وثیقه بذاره میتونه بیرون بیاد . اموالی که داره توقیف ک ...

خب عزیزم راه دیگه ای داشتیم؟۳ماهه باابنکه همسایس ولی جواب تلفنمون هم نمیداد یکبار نگفت این چک من برگشت خورده به من مهلت بده هرروز سوار یه ماشین میشد میرفت ازجلومون چیکار باید میکردیم 

نه کارخوبی کردید اما اگه اموالی داره معرفی کنید .چکتون هم انشالله پاس شه .

والا شوهرم رفت برای اموال دوتاماشین ب اسمشه ک یکیش توقیفه یکیشم نیست دوتا دیگه سوار میشه پلاکش ب اسم خودش نیست ،خونه هم داره ولی نمیدونم ب اسم کیه ،بعد کارگاه تولید جاکفشی ایناهم داره ک باهمسرم شریک بود جداشدن این پول همونه ک نمیده میگه من فروش نداشتم 

خونه اش اگه داخلش ساکن هس و زندگی میکنه جزو مستثنیات دین هس و قابل توقیف نیس .

ای بابا ،بله زندگی میکنه 🥲

2706